Seriály a filmy

19. listopadu 2013 13:08

E. Bozonová

Eva dostane od mámy kartáč

Sexy blondýna se po odchodu z Vily setkala většinou s pozitivními reakcemi, na internetu jí ale někteří lidé dokonce vyhrožují. Nejvíc však byla napjatá z toho, co všechno se asi nelíbilo její mamince, a za co tudíž od ní dostane pořádně vynadáno.

Přivítali mě kamarádi, pak jsme se stavili ve fastfoodu, na uklidněnou a taky pro změnu jídelníčku, takže jsem si na navečer dala kalorickou bombu. Poté jsme jeli do baru, kde mi jeden kamarád uspořádal uvítací oslavu, na níž byli všichni moji známí a blízcí, kteří mě po celou dobu soutěže podporovali. Za což jsem jim vděčná.

S kým ses už setkala? S Lukášem, s Jafarem a Nikol, dokonce jsme byli společně pařit. Zatím jsem ještě neviděla mamku. Ptala jsem se své nejlepší kamarádky, u níž se mamka koukala na Duel, jak to brala. Prý v pohodě. Takže dnes večer jí zavolám a vyslechnu si ten kartáč, který mi dá. Myslím, že ve Vile bylo pár okamžiků, které se jí líbit nebudou, takže jsem na to připravená.

Vlastně doposud nevíme vůbec nic o tvém otci… Táta umřel, když mi bylo sedm. Máma měla od té doby psychické problémy, řešila je alkoholem… Právě proto doufám, že je v pořádku.

Jak reagovali tvoji známí? Většinou nevěřili, že zůstanu ve Vile tak dlouho. Konkurence byla silná, takže si mysleli, že půjdu domů hned v prvním Duelu. Prý jsem všechny překvapila a kamarádi jsou spokojení s tím, jak jsem dopadla. I když jsem nevyhrála, protože se tam staly věci ohledně Vlada, které mi srazily vaz. Myslím si, že je lepší skončit pátá než druhá.

Co neznámí lidé…

Včera byly jejich reakce úplně suprový. Všichni chtěli podpisy, fotit se, chválili mě, že jsem byla výrazná právě i tím svým ječákem. Do očí mi zatím nikdo neřekl, že bych mu nevadila, ale na Facebooku byla založena skupina „Eva Feuereislová do kriminálu“ a podobné stránky, kde mi dokonce vyhrožují veřejným lynčováním. Je to lidská zloba a závist. Do téhle soutěže jsem šla, protože mám čisté svědomí. Abych ukázala, co všechno se může v životě přihodit, že i kamarád vám může bodnout kudlu do zad.

Co z tvého chování ve Vile byla taktika? Netaktizovala jsem vůbec, ale prvních čtrnáct dní jsem se bála ostatním otevřít. Ale potom co přišel Emil a řekl mi, že nejedu na sto procent, jsem jela srdcem, tak jak bych jela i venku. Když pak Vlado vyjel po Regině a začal jí vyčítat minulost, řekla jsem si: Tak, a teď to použije proti tobě. Zklamal mě tím, a možná právě moje reakce mi srazila vaz.

Proč ti tolik vadí, že Vlado používá minulost? Za předhazování minulosti Vlado odsuzoval Pepu, Thomase i Martina. Pepa s Martinem se naváželi do mě a Thomas do něj. Vlado to nemohl vystát a já jsem vždycky stála na jeho straně. Pak vidíš, jak dělá totéž někomu jinému, a byla jsem zmatená, když právě mě i Regina vzala do Duelu. Vůbec jsem neznala důvody, proč mě vyzvala. Myslím si, že když Vlado nechce, tak neposlouchá, co mu druzí říkají.

A co Pavlína? Byly jste velké kamarádky, a pak se něco stalo… Přišlo mi, že se neúčastní úkolů, v nichž by měla projevit svůj názor na Vlada.

Kdo pro tebe byl ve Vile nejdůležitější?

Vlado a Honza, ti mě podrželi. Honza je ve stejném znamení jako já, máme stejné povahové rysy, takže mi stačilo podívat se na něj, a hned jsem věděla, o co jde.

Líbí se ti Honza i teď venku? Jako chlap se mi líbil vždycky. Má velké charisma, ale já mám radši dokonale nedokonalého Lukáše, o němž vím, že mě má rád. Honza ví, jak využít svého amerického úsměvu na holky. U něj bych měla větší problém s důvěrou, protože na něj musej holky letět jako vosy na med.

Jak chceš využít nabytou slávu? Chceme podnikat nějaké akce po diskotékách. Domlouvali jsme se s Niki, Honzou a Jafarem a nějaké nabídky už mám. Chtěli bychom dělat promo na jeden energetický nápoj. A samozřejmě si chci vyřešit problémy, týkající se dluhů. Kamarádka oslovila s mým případem několik advokátů, tak uvidíme, jestli se toho někdo ujme.

Mluvila jsi už s Lukášem?

Ano, přestože nepřišel na můj Duel do studia. Přijel ale na party, kterou pro mě známí připravili. Všechno jsme si vyříkali, myslím, že ke mně pořád ještě něco cítí. Uvidíme, jak to bude dál.

Čím se teď budeš živit? Určitě se chci věnovat charitativní činnosti pro jednu brněnskou nadaci, která pomáhá onkologicky nemocným dětem.

Další Zúčtování již dnes večer. Nenechte si ujít přímý přenos na Primě ve 20:15!

Co se bude dít ve Vile po Zúčtování? Sledujte Vilu živě na Prima love ve 21:50!

Pavlína vyzpovídala pohádkové Vladko-zrcadlo. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.