Seriály a filmy

26. října 2013 18:19

E. Bozonová

Moderátorka Noční show Agáta vstoupí dnes večer do Vily!

Další nečekaná návštěva čeká VyVolené již dnes večer. Do Vily za nimi přijde moderátorka Noční show Agáta Prachařová, aby se osobně seznámila se všemi soutěžícími. Nenechte si ujít Noční show, na Primě v neděli ve 23:05!

S VyVolenými se moderátorka Noční Agáta Prachařová doposud setkávala teprve po prohraném Duelu, kdy už byli déle než 24 hodin „na svobodě“ a na pobyt ve Vile mohli jenom vzpomínat. S prostředím, v němž žili, se seznámila před startem show. Nyní se rozhodla pro změnu – se všemi soutěžícími se seznámí již dnes večer. Vstoupí do Vily, aby si s nimi popovídala přímo na místě činu a poznala blíž osobnosti, které se budou napříště střídat v jejím pořadu. Podrobnosti o jejím pobytu ve Vile se dozvíte nejen z našich online kamer. Rozhodně se ale nezapomeňte dívat na Noční show, v níž bude tentokrát hostem vyřazená kráska VyVolených Nikol Trojanová. Nejen ji uvidíte v neděli na Primě ve 23:05!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Volby do Poslanecké sněmovny ČR se konaly i ve Vile. Koukněte na video:

Romeo a Julie - poslední Nikoliny chvíle ve Vile VyVolených. Mrkněte na video:

Vladko a Regina se setkali po dlouhých osmi letech. Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.