Seriály a filmy

11. října 2013 20:08

E. Bozonová

6. Duel na ostří nože. Do Vily se vrací Vladko!

Takový Duel jsme tu ještě neměli. Dvě nejvýraznější osobnosti čtvrté řady VyVolených, které se vzájemně nemohou ani cítit, se sešly ve studiu, aby se utkali o návrat do Vily. Lítá řež byla napínavá do poslední vteřiny. V poměru 80:20 zvítězil Vladko a vrátil se do Vily jako dárek pod stromeček.

Thomas sklidil v úterním Zúčtování od soupeřů čtyři palce, a aby nepřišel o poslední zbytky chlapské cti, nezbylo mu nic jiného než vyzvat do Duelu Vladka, kterému to neustále „sliboval“. Podepsal si tím ortel a v pátečním Duelu dostala jehoješitnost téměř smrtící ránu. S takovým výpraskem, jaký mu uštědřil Vladko, zřejmě ještě ze žádné životní bitvy neodcházel.Diváci poslali svým favoritům neuvěřitelných 311 734 hlasů! A koho chtěli zpátky VyVolení? Vladko i u nich zvítězil poměrem 6:3 hlasům. Zpátky ho chtěla dokonce i Sabina. "Už se na to nemůžu dívat," komentovala vztah Thomase a Zdeňky.

Dramatické chvíle - oba soupeři mají nervy napnuté jako kšandy

Sám a opuštěn?

Tetovaný svalovec, který se prezentuje jako vůdce smečky a neodolatelný lamač dívčích srdcí, se vrátí domů na Hradecko bez vysněných milionů. Navíc s vědomím, že ho z Vily VyVolených vyšoupl člověk, kterého naprosto nesnáší, a bez nové lásky Zdeničky, jež bude dnes v noci usínat ve Vile. To je poukázka na pořádnou depku! Přinejmenším jednou se s ním ale ještě setkáme – stejně jako s ostatní „vypadlíci“ bude v neděli večer hostem Noční show s Agátou Prachařovou.

Škatulata, hejbejte se

Thomasovo vyřazení ze show určitě pořádně zamíchá kartami ve Vile. Buldočinec přišel o svou zásadní oporu a jeho „sirotci“ budou muset hezky rychle vymyslet novou strategii. Že by ve Vile alespoň dočasně zavládl klid a mír? Když odpadl nekonečný spor dvou titánů, který dokázal vytěsnit téměř vše ostatní, zřejmě se začnou konečně projevovat další VyVolení. A možná se ještě budeme hodně divit!

Co se bude dít ve Vile večer po Vladkoě návratu z Duelu? Dívejte se na Prima Love, přímý přenos Vila živě startuje ve 22:30!

Když už Romana neví kudy kam, obrátí se na boha. Koukněte se na video:

Dobrák Thomas by se rozdal. Sabinu jeho velkorysost moc pobavila. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.