Seriály a filmy

3. října 2013 17:46

E. Bozonová

Sčítání lidu: Krušné konce Buldočince

Kdo do které země vlastně patří? Ve Vile vznikly tři státy a samotní VyVolení už ztratili přehled, kdo kam vlastně patří. Sčítání lidu, které vyhlásila Nikol, přineslo překvapivé výsledky – nejvíc občanů měl Buldočinec. Thomasův triumf však vzal rychlý konec.

Vznikem Thomasova nového státu si obě historicky starší země ve Vile pohoršily. Ve Vladkolandu zůstali pouze tři VyVolení – Vladko, Eva a Pavlína. Románská republika na tom byla ještě hůř, přízeň hlavě státu Romaně zachoval pouze Ládík. Do Buldočince v malé ložnici se nastěhovali přeběhlíci Pepa a Honza, kteří s jeho hlavou Thomasem otevřeně sympatizují.

Lenost, nebo výmluva?

Nikol a Lucka se uchýlily k alibismu – zůstaly prý pod Thomasovou nadvládou jenom proto, že se jim nechtělo stěhovat se. Vzápětí však dopadla na Thomase další pohroma – štáb rozhodl, že jedinými regulérními státy jsou Vladkoland a Románská republika. Samozvané uskupení Buldočinec má být okamžitě rozpuštěno a vystěhováno!

Všichni ven!

Všechno z Buldočince muselo na terasu, takže holky, kterým se do stěhování nechtělo, nakonec na své rozhodnutí doplatily a skončily venku. „Připadá mi to, jako když jedete někam tábor,“ komentoval zmatek Vladko. Thomas se usadil na terase, zapálil si a začal brblat. Má prý kašel, opar, bolí ho ledviny… a musí být venku. Zkrátka ukázkový kandidát na invalidní důchod. A nostalgicky vzpomínal na karanténu, kde měl všechno až pod nos a nikdo ho nevyrušoval a neobtěžoval úkoly. Nespletl si náhodou reality show s křížkovými lázněmi?

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Další Výzva v přímém přenosu již dnes večer. Sledujte Primu ve 20:15:

Vilu ovládlo erotické dusno. Mrkněte na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.