Kdo mu vaří ve dvě v noci? Can Yaman ze Zasněné lásky promluvil o nočních radovánkách

Turecký herec láme rekordy sledovanosti nejen v Turecku, ale i po celé západní Evropě. Zasněná láska je televizní hit a vy ho můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. hodině nebo online zdarma v našem archivu iPrima.cz. Fyzická příprava na roli však byla náročná. I tak ale Can Yaman tvrdí, že jí v noci a diety nikdy nedržel. Dokonce se rozhodl podělit o jednu historku...

Can Yaman je v Turecku známý tím, že se fyzicky mění podle svých rolí, které má za úkol ztvárnit, stejně to dělají jeho hollywoodští kolegové jako například Christian Bale, Michael Fassbender nebo Jared Leto. A tak jste v roce 2018 mohli vidět striktního podnikatele Ferita v obleku s dokonale zastřiženými vlasy a jemným strništěm, zatímco v Zasněné lásce můžete sledovat muže kompletně odlišného od Příchutě lásky. Obě oblíbené turecké seriálové postavy spojuje jedno jméno – herec Can Yaman.

SLEDUJTE SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA ONLINE

Sexy televizní postava, která se jen tak nevidí

Can Yaman díky úspěšnému televiznímu projektu pod originálním názvem Erkenci Kuş (Zasněná láska) změnil kompletně svůj zevnějšek. Úspěch Zasněné lásky tak můžeme vysvětlit i tím, že Turecko nabídlo kompletně odlišného hrdinu, kterého vídáme maximálně v amerických seriálech. Z jemných, citlivých mladíků se zrodila hvězda, která odkazuje na maskulinní vzhled a divačkám nabízí citlivou osobnost muže, který má smysl pro velkou lásku.

O VLASY HEREC CAN YAMAN PŘIJDE! PROČ?

Can Yaman nabral kvůli této roli několik kilogramů svalů, zmohutněl, nechal si narůst plnovous a vlasy má v Zasněné lásce až po ramena. Proč? Protože jeho postava cestovatele a fotografa, jenž přijíždí do Istanbulu zachránit rodinnou reklamní agenturu, mu to dovolovala.

Jak na sexy tělo Cana Yamana?

Can Yaman si jde tvrdě za svým a z rozhovorů vyplývá, že na postavy, kterým věnuje průměrně rok života (tak dlouho trvá natočit tureckou telenovelu) má jasný názor, nejen co se týká jejich životních záměrů, ale i fyzické stránky. Yaman vytváří kompletně nové identity.

„Pokud jde o fyzickou stránku, nikdy jsem nedržel žádnou striktní dietu, ani jsem neměl specifický fitness režim, který bych musel plnit. Moje workouty se mění podle mé váhy, nikdy jsem nedělal body building. Kvůli Zasněné lásce jsem šest měsíců boxoval a dělal crossfit. V praxi to vypadalo tak, že jsem hodinu boxoval a následovala hodina a půl crossfitu. Snažím se jíst hlavně maso a zeleninu, ale miluju domácí jídla, nikdy jsem nedržel žádnou dietu. Třeba včera mi po natáčení moje máma vařila hovězí, bylo to ve dvě hodiny ráno a volal mi můj kamarád. Když jsem mu odpověděl, že právě jím, tak se zhrozil," směje se herec. Zároveň dodává, že bez potravinových doplňků by se neobešel.

„Během takového fyzicky náročného procesu je pro mě důležité brát magnesium a omega 3-mastné kyseliny, jinak by to člověk moc dlouho nevydržel. Tělo je díky tak náročnému cvičení stále ve stresu a mohl bych snadno onemocnět. Musím ale říct, že za většinu vděčím hlavně genům, protože pokud cvičím dva až tři měsíce, začnu dost rychle vypadat mohutně. Pro tohle tělo jsem musel makat šest měsíců,“ tvrdí Can Yaman.

PROČ CAN YAMAN V LEDNU 2020 MUSEL PŘERUŠIT KARIÉRU?

Sledujte Zasněnou lásku každý den na Prima LOVE po 16. hodině.

Pokud všechny díly nestíháte, můžete se dívat online a zdarma v našem archivu iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.