Zdena přivede hosty do bytu, kde straší. Jíst budou s urnami v zádech

Ve čtvrtek pozve soutěžící k sobě do bytu hostitelka Zdena. Matka pěti dětí žije s jedním synem a ve svém pokoji má oltáříček se dvěma urnami. Důvod, proč s nimi nemůže ani hnout, soutěžící šokuje. Takhle by žít nemohli.

Pětačtyřicetiletá Zdena z Ústeckého kraje rozváží jídlo jako kurýr, dříve pracovala jako barmanka nebo pokojská. Má pět dětí, každé s jiným tatínkem, nyní má přítele. Pro soupeře připraví domácí pečivo s pomazánkou, vývar s domácími nudlemi, obalovanou kuřecí kapsu se šťouchanými bramborami a tiramisu. Jelikož mají soutěžící problém dojídat, dezert jim Zdena připraví do krabičky, kterou si mohou vzít s sebou domů.

Někteří po přečtení menu neskrývají zklamání. Karel čekal víc, Lucka se těší na klasická hospodská jídla. Anna je opět přesvědčená, že na menu není co pokazit. Jak se vpodvečer můžete přesvědčit, není to úplná pravda. Jako v předchozích dnech bude přiznaná taktička zase velmi kritická. Na prima+ si můžete epizody připomenout. Housky budou málo slané, bude jí chybět příbor, který si nechala odnést, polévka bude přesolená a dezert Anna ochutná snad jen, aby nehladověla.

Jak na šťavnatou kuřecí kapsu? Zdena má na to svoji vychytávku:

Ozývá se dupání, zhasínají světla

Zdena hosty usadí v poněkud stísněném prostoru. Její pokoj je totiž zároveň ložnicí, obývákem a dnes i jídelnou. Za zády hostů se na skříňce vyjímají dvě urny s ženskými jmény. Soupeři si jich všimnou velmi brzy, protože jako první se půjde šmejdit. Helena by si takovou věc určitě nevystavila, ostatní respektují vkus hostitelky. Když na to u stolu přijde řeč, bude vůči ostatním hodně otevřená.

Urny nemá Zdena v místnosti proto, že by je tam chtěla mít. Nemůže je údajně dát pryč ani na hodinu, protože se pak dějí neskutečné věci. Byla to i její podmínka pro natáčení Prostřeno! „Asi věří v nějaké paranormální jevy, já na to nevěřím,“ komentuje Helena. Vyprávění hostitelky je ovšem velmi přesvědčivé.

„Vypínají se mi světla, zapíná se televize, padá záclona, je tady zima, dupání,“ svěří se Zdena. „Pozůstalí se nemají vyhazovat,“ dodává. Hostitelka si sice trošku plete pojmy, protože pozůstalá je ona, ne její maminka v urně, i tak ji ostatní litují. „Je to určitě nepříjemný, nedokážu si to představit. Já bych takhle žít nechtěla,“ zhrozí se Anna, která se v bytě, kde straší, ocitla poprvé. Snad se to neodrazí na bodování.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.