Tohle je 9 typů ženských prsou! Která z nich vlastníte vy?

Existuje samozřejmě nepřeberné množství typů prsou. Každá žena je originál, ale kdybychom měli prsa rozřadit do kategorií, vzniklo by 9 základních modelů. Výběr podprsenky nezáleží jen na velikosti, ale také na tvaru prsou. Pojďme si je představit.

1. Krásný kulatý tvar Ženy s tímto typem nepotřebují polstrovanou podprsenku, která tvaruje. Prsa jsou přirozeně krásná. 2. Vybočující do strany Bradavky ukazují směrem ven a prsa rostou spíše do stran než rovně. 3. Boční sestava Podobné jako u dvojky – široký prostor mezi prsy. Tato prsa mají tendenci být trochu plnější, ale také spíše rostou od sebe.

4. Kapky Tvar připomíná kapku. Jsou plná, ale nahoře mírně povislá. 5. Štíhlá Nahoře plná a u bradavek štíhlá. Celkově, majitelky tohoto typu mají prsa malá. 6. Asymetrická U asymetrického typu je jedno prso výrazně menší než to druhé. 7. Tvar zvonku Vypadají podobně jako prsa štíhlá, ale jsou výrazně větší. 8. Povislá U tohoto typu prsou bradavky směřují dolů. 9. Atletická Svalnatá a malá prsa. Majitelkami jsou většinou vrcholové sportovkyně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.