Famózní proměna matky s dcerou. Jak zvítězily nad nadváhou?

Tlouštíci II (1) - Cviky a rady

Podívejte se na fotky Míši s Terezou před a po zhubnutí a přečtěte si více o nejčastějších chybách, kterých se během proměny dopustily. Prozkoumejte také jejich jídelníčky a rady, jež obdržely od odborníků a poctivě se jich držely.

Cesta Míši (46) s Terezou (23) k vysněné postavě rozhodně nebyla lehká. Změnit svůj životní styl od základů, vyžaduje opravdu velké odhodlání. Tentokrát ale stálo určitě za to! Těmto ženám už nikdo do tlouštíků nadávat nebude. Podívejte se na jejich proměnu v galerii:

Připomeňme, že Tereza přišla se 108 kilogramy tělesné váhy. Dietoložka Dita Pichlarová doporučila zdravé hubnutí až na váhu pod 80 kilogramů. Míša se přihlásila se 118 kilogramy hmotnosti a doporučeno jí bylo, dostat se trvale alespoň pod 100 kilogramů.

Zajímá vás, jak se jim to povedlo? Máme pro vás přímo od odborníků pořadu Tlouštíci podrobně rozepsané jídelníčky i další důležitá doporučení, kterých se obě dámy během proměny držely. Zajímavé jsou i nejčastější chyby, kterých se na začátku dopustily:

Míša ani Tereza z kraje hubnutí neměly příkladné stravovací návyky. Když se dámy svěřily do péče specialistů na zdravý životní styl a ti je seznámili s tím, jak moc jsou jejich těla nadváhou zatížena i s nepěknýmými vyhlídkami na další život, uvědomily si, že je třeba se sebou opravdu něco udělat.

Do hubnutí pod taktovkou odborníků pořadu Tlouštíci se pustily se vší vervou. A zhubly přesně tak, jak si na začátku předsevzaly. Jejich váha klesla pod sto kilogramů, a podle odbornice mají šanci se na této váze udržet, případně ji ještě ubírat.

Tereza si v závěru hubnutí před kamerami ještě nechala zpevnit nohy pomocí lyposukce:

Míša s Terezou si osvojily zdravý životní styl, naučily se chystat si zdravá jídla. Oporou jim také byla babička, žijící s nimi v jedné domácnosti. Pokud se udrží a nezačnou opět vyjídat v noci lednici, Míša si dál udrží pod kontrolou prediabetes a Tereza bude i nadále krásnou ženou, za kterou se každý otočí. Navíc obě půjdou příkladem Terezině dceři, která snad od teď doma okouká výhradně správné stravovací návyky.

Začít hubnout není jednoduché. Ještě těžší je vytrvat. Pokud si nevíte rady, sledujte pořad Tlouštíci každé pondělí ve 21:30 na Primě a začněte pomalu sami měnit svůj životní styl. Nebojte se krizí ani propadů, cílem dokonce ani není modelkovská postava, ale především zdraví.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.