Životní styl

9. listopadu 2020 05:59

Petra Kloidová

Hvězda seriálu Slunečná Regina Řandová: Scházíme se i po natáčení

Herečka Regina Řandová alias drbna Simona z oblíbeného seriálu Slunečná si zamilovala pro ženy ne moc typický sport, a sice golf. Učaroval jí natolik, že proháněním míčku do jamky věnuje veškerý svůj volný čas. Hraje ho už šestým rokem, láska na první pohled to ovšem nebyla, na rozdíl od seriálu, kde si našla nové kamarádky.

„Pokud by mi někdo před deseti lety řekl, že budu milovat golf, ťukala bych si na čelo,“ vylíčila s úsměvem herečka. „Jsem z negolfové rodiny, přivedl mě k němu až kamarád, kterému jsem dělala sparing partnera. Zatímco on už ho dávno nehraje, já u toho vydržela. Ono se sice říká, že buď vás to musí chytit okamžitě, jinak to nemá cenu, ale mně to ze začátku vůbec nic neříkalo. Zalíbení se v tom našla až postupně. Nakonec jsem si to zamilovala tak, že od jara do podzimu, když zrovna nepracuji, jsem na golfu,“ prozradila Regina, která se dokonce účastní i turnajů. Několik jich vyhrála a získala řadu dalších ocenění. Svoje sportovní úspěchy ovšem nepřeceňuje. „Pro mě je to především skvělý relax. Vyčistím si hlavu, chodím se tam vyvětrat,“ přiblížila.

Sport vždy a všude

Sportovní vyžití si našla i přes zimní měsíce, kdy se golf nehraje. „Jezdím lyžovat, to mám také moc ráda. Už jenom tu atmosféru, když vyjedete do těch dvou a půl tisíce metrů, tam si dáte nějaký dobrý drink, opalujete se... To mi ke štěstí stačí. Kromě toho ještě chodím cvičit jógu a pilates,“ vyjmenovala své aktivity herečka.

Schází se i po Slunečné

Nejenom prací, ale i velkým zážitkem je pro ni momentálně natáčení seriálu Slunečná. „S tou naší partou šesti prdlých žen si to strašně užíváme. Hrozně nás to baví! A i když dotočíme, pořád si máme co povídat. A protože mnohdy tam ani nestačíme všechno probrat, začaly jsme se scházet i mimo natáčení,“ popsala s úsměvem Regina Řandová.

Druhé manželství vyšlo

Jejím prvním manželem byl Čestmír Řanda, syn stejnojmenného slavného herce, který letos na jaře ve věku šedesáti let zemřel. Mají spolu dnes už dospělého syna Čestmíra, kterému je osmadvacet let. Když mu byly čtyři roky, Řanda rodinu opustil, neplatil výživné, za což skončil v kriminále. Dostal sice rok, ale po půl roce byl propuštěn. Herečka zůstala na všechno úplně sama. Štěstí se na ni usmálo až po několika letech, kdy poznala svého nynějšího muže Tomáše, který si je vzal pod svá křídla. Brali se před šestnácti lety a od té doby tvoří šťastný dokonalý pár.

VLADIMÍR POLÍVKA ZE SLUNEČNÉ: TÁTA HO ŠIKANOVAL, MUSEL MU DĚLAT PSA

EVA HOLUBOVÁ ZE SLUNEČNÉ: JAK SE Z HEREČKY STALA INFLUENCERKA SE 170 000 SLEDUJÍCÍMI

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.