Životní styl

22. července 2021 04:20

Anna Kopečková

PRIMA KAMÍNKY: Podívejte se na nejhezčí kamínky na téma Krimi

Celý červenec můžete nejen hledat po celém Česku kamínky pomalované známými tvářemi televize Prima, ale také nám posílat své malované kamínky a zapojit se do soutěže. Již máme za sebou kamínky na téma Prima rodina, Slunečná nebo Sestřičky. Tento týden jste mohli malovat kamínky na téma Krimi. Podívejte se na ty nejkrásnější, které jste nám poslali. A kdo vyhrál?

Pokud jste to ještě neudělali, připojte se do facebookové skupiny Prima kamínky, kde můžete nejen sledovat cesty kamínků od tváří televize Prima, ale také se pochlubit vlastními výtvory. Každý týden v neděli v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH na Primě a také na webu Prima Ženy zveřejňujeme téma obrázků, které můžete na kamínky malovat a soutěžit o ten nejkrásnější. Nezapomeňte nám fotky kamínků i dále posílat na adresu kaminky@iprima.cz. Všechny došlé fotky kamínků zveřejníme na těchto stránkách a nejhezčí kamínky odměníme.

Tématem v týdnu od 19. července bylo Krimi, malovat jste tedy mohli vše od detektivních seriálů, jako je Einstein nebo Polda, až po pořady jako Policie v akci nebo Krimi zprávy.

Podívejte se v úvodu článku na krásné kamínky, které jste nám poslali.

Kdo vyhrál?

I tentokrát jste nám poslali spoustu krásných kamínků na téma Krimi a nebylo lehké vybrat ty nejkrásnější. Nakonec porota z redakce vybrala dva. V kategorii dospělých vyhrál kamínek paní Marušky Brožové a v dětské kategorii se nám nejvíc líbil kamínek, který namalovala 8letá Janička Nováková. Gratulujeme a věříme, že se budou líbit i vám:

Už jste našli Prima kamínek?

Během celého července se můžete zapojit do speciální kamínkové hry a hledat kamínky pomalované známými tvářemi televize Prima. Kamínky pro vás vytvořili nejen známé tváře ze zpravodajství, ale i z oblíbených pořadů a seriálů, včetně populárního seriálu Slunečná. Indicie, kde kamínky hledat, se dozvíte každý den v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH, které začínají na Primě a CNN Prima NEWS v 18:55. Pokud takový kamínek najdete, můžete ho převézt na místo jiné a umožnit dalším dobrodruhům, aby si užili jeho hledání. Pokud by však pro vás jeho nález hodně znamenal, můžete si ho ponechat. Tak hurá do hledání!

Podívejte se i na další malované kamínky, které jste nám už poslali v minulých týdnech.

V týdnu od 28. 6. 2021 byla tématem Prima rodina:

V týdnu od 5. 7. 2021 byl tématem seriál Slunečná:

V týdnu od 12. 7. 2021 byly tématem Sestřičky (i sestřičky):


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.