zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

PRIMA KAMÍNKY: Podívejte se na nejhezčí kamínky na téma Sestřičky

#primakaminky Sestřičky
Autor: FTV Prima a Prima Kamínky #primakaminky Sestřičky
Anna Kopečková , Vydáno: 18.07.2021
Celý červenec můžete nejen hledat po celém Česku kamínky pomalované známými tvářemi televize Prima, ale také nám posílat své malované kamínky. V uplynulém týdnu byly tématem Sestřičky i sestřičky, zkrátka zdravotníci obecně, kteří si zaslouží náš velký dík. Podívejte se na nejkrásnější kamínky, které jste nám poslali. A kdo vyhrál?

reklama

Pokud jste to ještě neudělali, připojte se do Facebookové skupiny Prima Kamínky, kde můžete nejen sledovat cesty kamínků od tváří televize Prima, ale také se pochlubit vlastními výtvory. Každý týden zde také zveřejňujeme téma obrázků, které můžete na kamínky malovat a soutěžit o ten nejkrásnější. Nezapomeňte nám fotky kamínků i dále posílat na adresu kaminky@iprima.cz (tématem v týdnu od 19. 7. je Krimi). Všechny došlé fotky kamínků zveřejníme na těchto stránkách a nejhezčí kamínky ukážeme i v nedělních HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH na Primě a odměníme. 

Tématem v týdnu od 12. července byly Sestřičky, tedy seriál na Primě, ale i sestřičky obecně, tedy všichni zdravotníci a hrdinové posledních měsíců. 

Podívejte se na krásné kamínky, které jste nám zatím poslali: 

Kdo vyhrál?

Poslali jste nám spoustu kamínků na téma Sestřičky a nebylo lehké vybrat ty nejkrásnější. Nakonec porota z redakce vybrala dva. V kategorii dospělých vyhrál kamínek paní Martiny Šafářové a v dětské kategorii se nám nejvíc líbil kamínek, který namalovala 11letá dcera paní Karly Bajnarové. Gratulujeme a věříme, že se budou líbit i vám:

Vítězné kamínky - Sestřičky
Autor: Prima Kamínky Vítězné kamínky - Sestřičky

Už jste našli Prima kamínek? 

Během celého července se můžete zapojit do speciální kamínkové hry a hledat kamínky pomalované známými tvářemi televize Prima. Kamínky pro vás vytvořili nejen známé tváře ze zpravodajství, ale i z oblíbených pořadů a seriálů, včetně populárního seriálu Slunečná. Indicie, kde kamínky hledat, se dozvíte každý den v HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH, které začínají na Primě a CNN Prima NEWS v 18:55. Pokud takový kamínek najdete, můžete ho převézt na místo jiné a umožnit dalším dobrodruhům, aby si užili jeho hledání. Pokud by však pro vás jeho nález hodně znamenal, můžete si ho ponechat. Tak hurá do hledání! 

Podívejte se i na další malované kamínky, které jste nám už poslali v minulých týdnech, kdy tématy byly Prima rodina a Slunečná: 

 

#primakaminky

PRIMA KAMÍNKY: Zapojte se do soutěže a posílejte nám své kamínky

reklama

Související témata: prima kamínky , kamínkování , FTV Prima , #primakamínky , prima zábava , známé tváře , televize Prima , seriál sestřičky modrý kód

reklama

Přečtěte si také

reklama