Prohlédněte si čáry na vašem zápěstí: Která značí pevné zdraví a která bohatství?

Mnoho důležitých věcí o našem životě mohou prozradit nejen čáry na našich dlaních, ale i ty, které máme na zápěstí. Zkuste si jednoduchý test.

Věštění z rukou je velmi populární a staré umění. Těm, kteří ho ovládají, pomáhají čáry, které máme vepsány do dlaní, k analýze osobnosti, a někteří tvrdí, že z dlaní lze vyčíst i budoucnost. Nejčastěji se zkoumají základní linie na dlaních, prozkoumat ale můžete i drobné linky na levé ruce od malíčkem, kterým se říká čáry manželství. Mnohé může prozradit také tvar ruky nebo velikost a tvar jednotlivých prstů.

Důležité jsou ale nejen linie na našich rukou nebo prsty. Také čáry, které oddělují dlaň od předloktí, mohou odhalit mnohé o našem zdraví, charakteru a jejich počet může i poodhalit, jak dlouho budete žít. První čára představuje 23 - 28 let života, druhá čára 46 - 56 let, třetí čára 69 - 84 let, čtvrtá 84 let a více.

Takže čím víc čar na zápěstí máte, tím víc peněz byste si měli šetřit na důchod, protože předpovídají, že budete na světě nejspíše dlouho. Pojďme se na to ale podívat hezky po pořádku.

První čára

Většina lidí má na zápěstí dvě nebo tři čáry. Bez ohledu na to, kolik jich máte, ta první je nejdůležitější. Je to čára nejlbíže dlani, kterou nejlépe vidíte při pohybu zápěstím. Pokud je jasně vidět a není přerušovaná, znamená to pevné zdraví a tělo ve výborné kondici.

Pokud je první čára málo patrná a nevýrazně tvarovaná, může to značit člověka lehkomyslného až bezohledného.

Pokud u ženy tato první čára uhýbá nahoru směrem do dlaně nebo pokud je přerušovaná, může poukazovat na některé gynekologické problémy i potíže s otěhotněním. U muže takováto čára může znamenat problémy s prostatou, močovým ústrojím nebo reprodukčními orgány.

Druhá čára

Druhou čáru, která je pod čarou nejblíže dlani, opět nejlépe uvidíte při pohybu zápěstím. Značí štěstí a bohatství. Pokud je rovná a výrazná, můžete v životě očekávat úspěch a štěstí. Přerušovaná druhá čára naopak může ukazovat na finanční potíže.

Třetí čára

Třetí čára představuje slávu a moc. Tuto čáru nemá každý a lze ji už považovat za poměrně výjimečnou. Pokud je zřetelná, označuje vlivného a možná i slavného člověka, který působí na své okolí velmi pozitivně. Ti, kteří ho poznají, na něj jen tak nezapomenou. Důležitá je i vzdálenost této čáry od té předchozí, druhé. Je-li od ní dál, může to znamenat sňatek v pozdějším věku. Kříž v této linii zase značí těžkou nemoc milovaného člověka.

Čtvrtá čára

Nebuďte zklamaní, pokud ji na svém zápěstí nenajdete. Většina lidí ji nemá. Dříve byla dokonce považována za požehnání. Pokud ji ale objevíte, dá se říci, že jste narazili na životní jackpot. Značí totiž dlouhověkost, také spoustu dětí a vše dobré, co se ve vašem životě stane díky třetí čáře, tato čtvrtá čára ještě posiluje. Zkrátka, vaše jméno bude žít navždy.

-ak-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.