Soutěž o novou knihu Šárky Vávrové

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte novou knihu věnovanou psychosomatice. Její autorkou je zkušená terapeutka Šárka Vávrová, jejíž články můžete pravidelně nacházet na stránkách našeho webu Prima Ženy.

Jak náš duševní stav ovlivňuje naše fyzické zdraví? Co se nám tělo snaží sdělit, když nás bolí hlava nebo záda, trápí nás infekce a další potíže? Proč se cítíme nemocní, i když lékařské vyšetření žádnou nemoc neodhalilo? Proč se zdravotní problémy stále vrací, přestože žijeme zdravě? Objevte tajemství psychosomatiky! Zkušená terapeutka Šárka Vávrová vám ve své knize Jak k nám tělo promlouvá – Nemoc jako vzkaz duše odhalí, že za našimi fyzickými potížemi často stojí negativní emoce, přehnané nároky na sebe, rodinné a pracovní problémy, stres a další trápení, která si mnohdy ani neuvědomujeme. S její pomocí odkryjete příčiny svých potíží a naučíte se řešit problémy prostřednictvím práce s vlastním já, s potlačenými obavami, starostmi a podobně.

Když je náš život plný stresu a trápení, začne naše duše volat o pomoc. Toto volání se navenek ozývá v podobě různých fyzických potíží. S touto knihou odhalíte skutečné pozadí vašich problémů a začnete řešit příčiny místo věčného hašení důsledků.

Chcete vědět, jak mohou s psychikou souviset různé fyzické potíže, jako bolest kloubů, nespavost, neplodnost, bolest hlavy, únava a mnohé další? Zapojte se do naší soutěže o tři knihy Šárky Vávrové Jak k nám tělo promlouvá – Nemoc jako vzkaz duše.

Soutěž byla ukončena. Výherci:

Jindřiška Mazáčová

Iveta Vítová

Jakub Jakubíček

Herní řád najdete zde.

Knihu vydalo nakladatelství GRADA.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.