zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Soutěž o novou knihu Šárky Vávrové

Soutěž o novou knihu Šárky Vávrové Jak k nám tělo promlouvá
Autor: FTV Prima/Lukáš Grossl Soutěž o novou knihu Šárky Vávrové Jak k nám tělo promlouvá
anna kopečková , Vydáno: 09.05.2019
Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte novou knihu věnovanou psychosomatice. Její autorkou je zkušená terapeutka Šárka Vávrová, jejíž články můžete pravidelně nacházet na stránkách našeho webu Prima Ženy.

reklama

Jak náš duševní stav ovlivňuje naše fyzické zdraví? Co se nám tělo snaží sdělit, když nás bolí hlava nebo záda, trápí nás infekce a další potíže? Proč se cítíme nemocní, i když lékařské vyšetření žádnou nemoc neodhalilo? Proč se zdravotní problémy stále vrací, přestože žijeme zdravě? Objevte tajemství psychosomatiky!

Zkušená terapeutka Šárka Vávrová vám ve své knize Jak k nám tělo promlouvá – Nemoc jako vzkaz duše odhalí, že za našimi fyzickými potížemi často stojí negativní emoce, přehnané nároky na sebe, rodinné a pracovní problémy, stres a další trápení, která si mnohdy ani neuvědomujeme. S její pomocí odkryjete příčiny svých potíží a naučíte se řešit problémy prostřednictvím práce s vlastním já, s potlačenými obavami, starostmi a podobně.

Když je náš život plný stresu a trápení, začne naše duše volat o pomoc. Toto volání se navenek ozývá v podobě různých fyzických potíží. S touto knihou odhalíte skutečné pozadí vašich problémů a začnete řešit příčiny místo věčného hašení důsledků.

Šárka Vávrová - Jak k nám tělo promlouvá
Autor: archiv Grada Šárka Vávrová - Jak k nám tělo promlouvá

Chcete vědět, jak mohou s psychikou souviset různé fyzické potíže, jako bolest kloubů, nespavost, neplodnost, bolest hlavy, únava a mnohé další? Zapojte se do naší soutěže o tři knihy Šárky Vávrové Jak k nám tělo promlouvá – Nemoc jako vzkaz duše.

Soutěž byla ukončena. Výherci:

Jindřiška Mazáčová

Iveta Vítová

Jakub Jakubíček

Herní řád najdete zde.

Knihu vydalo nakladatelství GRADA.

reklama

Související témata: soutěž , Šárka Vávrová , řeč těla

reklama

Přečtěte si také

reklama