zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vyberte si pěříčko a odhalte něco fantastického o své osobnosti

Vyberte si peříčko a odhalte o sobě fascinující věc
Autor: archiv Prima Vyberte si peříčko a odhalte o sobě fascinující věc
kloidop , Vydáno: 23.04.2020
Už jste někdy přemýšleli o tom, jak by bylo nudné, kdyby byl svět plný lidí, kteří se od sebe neodlišují? Naštěstí je právě rozdílnost nás všech to, co nás spojuje. Na světě neexistuje člověk, který by byl kompletní kopií toho druhého. Pozorně si prohlídněte druhy peříček a vyberte si podle toho, jak se vám líbí. Možná o sobě odhalíte něco nového.

reklama

Peříčko 1

Mír a harmonie je to, čím se toužíte obklopovat. Máte rádi mírumilovné lidi. Jste noblesní duše, která ráda pomáhá ostatním a neumí říkat ne, když se jedná o žádost o pomoc. Pokud s druhým člověkem sdílíte podobnou náturu, není pro vás těžké se druhému otevřít. Můžete vyvolávat dojem, že jste křehcí. Máte mnoho přátel, umíte se seznamovat a jste přátelští.

Peříčko 2

Patříte mezi perfekcionisty, vždy se snažíte ze sebe dostat to nejlepší, to také očekáváte od druhých. Jste velice chytří. Sice rádi trávíte čas s přáteli, ale někdy máte tendenci se od ostatních izolovat, protože jste rádi sami. Snažte se proto svým blízkým říkat, že je máte rádi, někdy si totiž mohou myslet, že vaše odcizení je způsobeno jejich přítomností.

Pírko za klobouček aneb Brož z peříčka na kabát, kabelku nebo prostě na ten klobouk 1
Autor: Simona Sedláčková Pírko za klobouček aneb Brož z peříčka na kabát, kabelku nebo prostě na ten klobouk 1

Peříčko 3

Jste nezávislí. Vždy jdete za svými cíli a sny, které jsou často riskantní a dobrodružné. Pokud upadnete, hodně rychle se zvednete ze země, chyby vám nevadí, vnímáte je jako zkušenost. Jediná věc, na kterou si musíte dát pozor, je přátelství. Kromě toho máte skvělé předpoklady stát se leaderem.

Peříčko 4

Máte hodně velkou představivost a také schopnost vypořádat se s problémy. Vždy hledáte to nejlepší řešení pro každou nesnáz. Ne vždy jste k lidem milí, protože váš silný charakter vám dovoluje si myslet, že jste neomylní a máte moc. Díky vaší silné osobnosti je vaše přítomnost vždy zaznamenána okolím.

Peříčko 5

Jste umělecká osobnost s velkou imaginací. Někdy ale nemáte dostatečně velké sebevědomí, abyste svoje schopnosti uměli dobře prodat. Máte speciální nadání na to vidět sebemenší detail. Patříte mezi perfekcionisty a snažíte se vytvořit vlastní obraz tak, abyste se předvedli v tom nejlepším světle. To samé čekáte od svého okolí, což vám způsobuje problémy.

MÁTE RÁDI TESTY OSOBNOSTI? TADY NAJDETE DALŠÍ:

8 věcí, které o vás prozradí délka prsteníčku

Co prozradí vaše tvář? Třeba to, že jste dominantní nebo plodní

Co o vás prozradí prsty?

Co všechno o nás prozradí ruce? K jakému živlu náleží ty vaše?

reklama

Související témata: test osobnosti , hádanky

reklama

Přečtěte si také

reklama