Celebrity

20. května 2022 19:01

Vanesa Havlíková

Zpěvačka Rihanna porodila! Miminko přišlo na svět v pátek třináctého

Popová hvězda z Barbadosu se stala matkou. Rihanna (34) a její přítel, rapper A$AP Rocky (33), přivítali na svět prvního potomka. Podle informací zahraničních médií se partnerům narodil syn a už jsou dokonce doma z nemocnice. Jméno dítěte zatím neprozradili.

V lednu tohoto roku oznámila barbadoská kráska, že čeká miminko s o několik měsíců mladším přítelem Rakim Mayersem, kterého většina zná spíše pod jménem A$AP Rocky. Minulý rok rapper přiznal, že Rihanna je pro něj tou pravou a on, že bude skvělým tátou.

Držitelka několika Grammy v minulosti neměla ve vztazích moc štěstí. Bývalý přítel a zpěvák Chris Brown (33) ji dokonce fyzicky napadl. „Stalo se to mně, může se to stát komukoli,“ uvedla tehdy zpěvačka v rozhovoru pro pořad Good Morning America.

Slavnému páru se podle médií narodil chlapeček

Podle informací webu TMZ Rihanna porodila v pátek 13.května. S chlapečkem jsou už nyní z porodnice v pořádku doma v Los Angeles a radují se z potomka. „Rihanna si vede skvěle. Oba jsou z rodičovství nadšení, Rihanna je už teď báječnou matkou,“ dodal zdroj magazínu People. Podle zahraničních medií pogratuloval ve stories na Instagramu Rihanně i bývalý přítel Chris Brown.

Rihanna se ani v těhotenství nevzdala módy a nápaditých outfitů. Představy, jak by se měly budoucí matky oblékat, vesele ignorovala.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.