Těhotenská móda Rihanny je odvážná a šokující. Líbí se vám?

Těhotenství není nemoc, tím se řídí i zpěvačka Rihanna. Teprve nedávno odhalila, že čeká první dítě s přítelem A$AP Rockym. Rihanna se své lásky k módě nevzdává ani ve vyšším stupni těhotenství. Svými odvážnými outfity tak trochu pobuřuje matky.

Rihanna není jen zpěvačkou písně Umbrella a dalších hitů, v posledních letech je to hlavně skvělá podnikatelka a vizionářka, která módnímu a kosmetickému průmyslu umí dát pořádně na frak.

Pod svou značku Fenty zařadila nejen úspěšnou kosmetiku, luxusní oblečení, ale i luxusní prádlo. Čím je však Rihanna unikátní, je to, že do cílové skupiny svých zákazníků zahrnuje naprosto všechny typy ženských postav, věku nebo barvy pleti. Diverzita je její doménou.

Kromě toho se v roce 2019 stala první ženou s tmavou pletí, která vedla svou značku pod módním konglomerátem LVMH, jenž zastřešuje pětasedmdesát nejslavnějších značek od módního domu Dior, Givenchy nebo Louis Vuitton až po Dom Pérignon. Rihannina láska pro vizuál však tak trochu upozadila hudební tvorbu, které se její fanoušci už několik let marně dožadují.

Těhotenská móda podle Rihanny boří stereotypy

A tak přistupuje i ke svým outfitům během těhotenství, které odhalila na začátku února. Třiatřicetiletá exotická kráska zveřejnila první těhotenské fotografie po boku partnera a rapera A$AP Rocky ve velkém stylu. Do klasických těhotenských fotek mají daleko, Rihanna se vysoké módy prostě nevzdává.

Těhotenské bříško nemaskuje a přistupuje k němu jako ke své nové součásti. Společenský tlak na to, aby bříško zahalovala, a představy, jak by se měly budoucí matky oblékat, ignoruje. Ostatně oslavovat ženské tělo ve všech formách je na jejím rodném Barbadosu kulturním zvykem.

JAK SE OBLÉKAJÍ ČESKÉ HVĚZDY V TĚHOTENSTVÍ? PETRA HŘEBÍČKOVÁ, TEREZA RAMBA A DALŠÍ

Móda je pro Barbadosanku obranným mechanismem

Móda a make-up byla důležitá pro Rihannu už v době dospívání. „Móda pro mě byla vždy obranným mechanismem. Už jako malá holka si pamatuji, jak si říkám, že ona nade mnou sice může vyhrát, ale můj outfit bude vždycky lepší. A dodnes přemýšlím stejně, všechny svoje slabiny zakrývám módou,“ smála se Rihanna při přebírání ocenění módní ikony v roce 2014 z rukou Anny Wintour.

Luxusních outfitů se nevzdává, své nové křivky ukazuje i v chladném New Yorku. Ráda odhaluje bříško, ať už v průsvitné halence, nebo v zelenkavém topu z návrhářské dílny Attico. Kromě odvážných streetových modelů ze sebe ale umí udělat dámu s velice vybraným vkusem. V New Yorku nedávno otevírala svůj obchod s luxusním spodním prádlem kompletně zahalená do červeného kabátu s elegantní kapucí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.