Celebrity

19. listopadu 2023 10:01

Eliška Reiglová

Zpěvák Lukáš Randák si vzal pohledného Carlose. Očekává návštěvu cizinecké policie

Muzikálový herec a zpěvák Lukáš Randák (35), kterého mohou fanoušci znát například z představení Robinson Crusoe či Starci na chmelu, se oženil. Jak sám prozradil, v září řekl ano svému pohlednému partnerovi Carlosovi. Ten ale pochází z Mexika, a proto se ani tato radostná událost neobejde bez starostí.

Lukáš Randák je rodákem z Českých Budějovic a objevuje se na celé řadě scén. Hlavní role ztvárnil v populárních muzikálech, jakými jsou například Ples upírů, Romeo a Julie, Casanova či Evita. V září kývl na novou roli, v níž má předpoklad setrvat do konce života – stal se manželem. Ano řekl svému partnerovi Carlosovi, který pochází z Mexika.

„Měli jsme svatbu v Liberci, kam jsme přivezli naše české i mexické rodiny. Teď ovšem procházíme poměrně složitým papírováním. Musíme totiž všem dokazovat, že se máme opravdu rádi a že to není jen smyšlený sňatek,“ řekl Lukáš Randák, jak ho cituje deník Blesk.

Policejní kontrola

Když si chce Čech vzít cizince, proces je vždy o něco komplikovanější než svatba dvou lidí české národnosti. Své o tom ví i muzikálový herec a zpěvák, který je i doma neustále ve střehu, protože nikdy neví, kdy mu zaťuká na dveře kontrola.

„Ve všech papírech je dokonce uvedeno, že můžeme očekávat návštěvu z cizinecké policie na kontrolu toho, že spolu opravdu žijeme,“ přiznal Randák. Neklesá však na mysli, protože s partnerem je spokojený už nějakou dobu a policie tak nemůže objevit nic, co by je mohlo ohrozit.

V létě se tajně oženil také Milan Peroutka:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 12. 2023

Tento den je vhodný pro vyjádření vašich pocitů. Tím, že o problému budete mluvit nahlas, se nakonec domluvíte na řešení. Tím, že to, co se vám honí hlavou, externalizujete, se problém nějak snáze zvládne. Držet vše v sobě mu dává jen velmi málo prostoru k pohybu. Jste blíž řešení, než si myslíte. Najděte svůj hlas a odpověď si najde vás.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.