Sára Affašová prozradila první detaily o svatbě s Donutilem. Bude na krásném místě

Přednedávnem se herečka Sára Affašová (28) na Instagramu pochlubila prstýnkem a prozradila, že informaci o zásnubách s Martinem Donutilem (31) nějakou dobu tajili. Po náročném roce vstoupili do toho nového plni plánů a nyní už mají vybrané místo svatby. A podle toho, co Sára prozradila, bude opravdu výjimečné.

Emočně vypjatý rok 2022 mladý herecký pár nakonec za podpory rodiny i fanoušků zvládl a nahradil budoucím štěstím. V listopadu v New Yorku na Times Square před Sárou Affašovou Martin Donutil poklekl, tuto novinu si však nechali až na leden, kdy ji oznámili fanouškům.

Mohlo by vás zajímat: Sára Affašová se po ztrátě miminka vrací do života. Ozvala se z USA, děkuje příteli

Ve Spojených státech strávil pár konec listopadu a začátek prosince a společně objevovali krásy New Yorku. Po návratu pro změnu zamířili na Slovensko do Tater, odkud sdíleli snímky například ze Štrbského plesa. Není divu, že si snové momenty chtěli užít sami a nechat si je pro sebe, než se vrátí zpět do Česka a do běžného režimu. Jakmile se zastavili, sdílela Sára novinu o zásnubách na sociálních sítích.

Stejným způsobem zamilovaná Sára aktuálně informovala i o plánování svatby. „Našli jsme překrásné místo s duší, jak jsme si vysnili. Příroda, les, louky, rybník, potok. Už mám i šaty,“ prozradila na svém instagramovém profilu. Dle jejích slov se můžeme těšit, až nám vše ukážou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.