Celebrity

27. prosince 2022 15:22

redakce Prima Ženy

Alena Šeredová se pochlubila stromečkem bez ozdob. Stačila jen efektní světýlka

V jednoduchostí je krása a méně je mnohdy více. To jsou rady, které si zřejmě k srdci vzala česká vicemiss z roku 1998 Alena Šeredová (44), když plánovala vánoční výzdobu. Na vánočním stromečku je vidět, že i cestou minimalismu se dá docílit kouzelného efektu.

Moderátorka a bývalá modelka Alena Šeredová po náročném rozvodu s italskou fotbalovou legendou Gianluigi Buffonem (44) zažívá nádherné a klidné životní období po boku podnikatele Alessandra Nasiho, se kterým se již zasnoubila a chystá veselku.

Před myšlenkami na svatbu ještě okouzlující dáma fanouškům na Instagramu dala nahlédnout do své domácnosti, které samozřejmé vévodí vkusný stromeček.

Rodina české krásky ukázala, že v jednoduchosti je krása a stromeček zůstal zcela bez ozdob, pokud nepočítáme hustou pokrývku jemných světýlek na zeleném jehličí.

Kromě partnerské dvojice je na snímku maličká Vivienne a také dva synové Louis Thomas a David Lee, jejichž tatínkem je jeden z nejlepších brankářů fotbalové historie Gianluigi Buffon.

Podívejte se na reportáž, jak se Buffon a Šeredová rozešli:

Sdílejte článek
Štítky Vánoce krása jehlice Alena Šeredová výzdoba Gianluigi Buffon vánoční stromek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.