Celebrity

1. listopadu 2022 16:05

David Laštovka

Alice Bendová se za své erotické scény nestydí. Mluví o nich s mámou i dětmi

Herečku Alici Bendovou, kterou za rok čekají padesátiny, díky atraktivnímu vzhledu režiséři často obsazují do rolí, v nichž se musí ukázat nahá nebo absolvovat lechtivé scény. Jak se jí točí a co na ně říká její rodina?

S nahotou ve filmu neměla herečka Alice Bendová, která slaví 49. narozeniny, nikdy žádný problém. „Nahé scény prostě do života, a tím pádem i do filmu patří. Nevadí mi je hrát. Svléká se spousta hereček, jen se podívejte na internet, tam jich je. Jen já zkrátka nemám širokou pánev a prsa jedničky, tak se o tom víc mluví a je to vidět,“ svěřila se deníku Blesk.

U své matky Zlaty vždycky našla pochopení. „Mamka je nejlepší kamarádka. Její reakce zní: Jen se ukazuj, dokud je co. To tvoje tělíčko by už za pár let nikdo nemusel chtít vidět,“ poznamenala s úsměvem Alice Bendová.

Jiná situace nastala u dětí, dnes už patnáctiletého syna Václava a dvanáctileté Alice, které má z prvního manželství s hokejistou Václavem Bendou (46). Tušila, že až budou školou povinné, mohou na toto téma od zvídavých spolužáků přijít všetečné otázky. Proto jim sama dopředu nastínila, jak se věci mají. „Vysvětlila jsem jim, že je to práce herečky. A já jsem tady zaškatulkovaná jako sexbomba, takže mě režiséři rádi nechávají svlékat. Že se nemám za co stydět, že to byly jen erotické scény, které do některých filmů patří. Nechtěla jsem, aby se to dozvěděli od spolužáků, kteří to leckdy špatně formulují,“ prozradila herečka.

Bojí se, aby nebyla vidět celulitida

Ani do budoucna se nebrání před kamerou ukázat v celé své kráse, pokud to scénář bude vyžadovat. Jednu podmínku už ale přece jenom má. Musí se cítit štíhlá. „Kdyby to patřilo do děje, já byla ve formě a bylo to natočené hodně citlivě, ještě bych do toho šla. A tím myslím opravdu citlivě, tak aby nebyla vidět žádná celulitida,“ přiblížila s úsměvem Alice, která je už deset let šťastně zadaná. S o 12 let mladším partnerem Michalem Topolem se seznámila na vánočním večírku autobazaru, v němž pracoval. Na začátku loňského roku se zasnoubili a nyní se hovoří o svatbě.

Pro herečku je velmi důležité, že si mladý partner dobře rozumí i s jejími dětmi. Věkový rozdíl nebere jako překážku. „Často mám pocit, že i když jsem o nějaký ten rok starší, mám stejně mnohem víc energie než on. Ale to bude tím, že jsem ženská. (smích) Myslím, že mu vyhovuje, že už mám určité zkušenosti a že v některých věcech nejsem hysterická a neřeším nesmysly. Mně se na něm líbí, že je pro rodinu a že je klidný. A oceňuju jeho upřímnost a pravdomluvnost,“ prohlásila Alice.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.