Celebrity

17. července 2022 13:16

Vanesa Havlíková

Alice Bendová je na léto připravená: Svou výstavní figuru předvedla jen v plavkách

Herečka Alice Bendová nedávno oslavila své 48. narozeniny, ale rozhodně na to nevypadá. Své tělo jen v plavkách vystavila na sociálních sítích a ukázala tak svou žhavou postavu veřejnosti. Fotografie během chvíle zaznamenala úspěch a Alice se tak může těšit z velmi pozitivních reakcí.

Alici Bendové by mohla luxusně vypracovanou postavu závidět kdejaká dvacítka. Ačkoli herečka neustále upozorňuje na zimní kila navíc, rozhodně na ní vidět nejsou.

Úspěch u veřejnosti

Po přidání fotografie pouze v bikinách se na hereččiných sociálních sítích strhla doslova lavina pozitivních reakcí. Sledujícím se líbí, že Alice ukazuje svou postavu reálně takovou, jaká je. Alice totiž nepoužívá žádné přebytečné úpravy či filtry. Právě kvůli své přirozenosti nasbírala na plavkové fotografii jednou tak více „lajků“ než obvykle.

Instagram jako druhá práce

Sociální sítě v dnešní době používá pracovně čím dál tím více lidí. Alice je jednou z nich a svou druhou práci si nemůže vynachválit.

„Baví mě to! Je to prostě moje nová práce. Za prvé, je to práce s lidmi, to je úplně definitivní. Člověk se tomu musí věnovat, a pokud vám tam někdo napíše komentář, tak cítím povinnost zareagovat. Nemusím reagovat hned, ale když si děti jdou lehnout nebo jsou ve škole. Ty lidi si zaslouží, abych jim to minimálně olajkovala. Snažím se komunikovat i v directech. Je to úžasná věc nejen proto, že tím můžete vydělat peníze, ale je to úžasné i v tom, že můžete pomoct. Pomáhám nemocným dětem nebo opuštěným psům. Přes sociální sítě se dá udělat hodně věcí,“ vysvětlila svůj postoj k sociálním sítím v jednom z rozhovorů pro redakci Prima Ženy.

Postavu zadarmo rozhodně nemá

Moderátorka pořadu Vysněná krása ukázala svou celou odhalenou postavu po delší době. Doposud si na fotkách bříško spíš pečlivě zakrývala nebo se fotila ve cvičebním kompletu se slovy, že musí shodit „zimní zadek“. Obdivovatelky ji přitom neustále ujišťovaly, že má tělo stále jako lusk a zimní období její postavě nijak neublížilo. Alice je ale zvyklá na sobě tvrdě dřít, snaží se držet stravu, pravidelně cvičit a běhat a až nyní je se svou postavou zřejmě opět spokojená.

Sdílejte článek
Štítky léto plavky Instagram narozeniny dieta herec sociální síť Alice Bendová lidské tělo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.