Celebrity

21. prosince 2023 06:00

Karolína Oehmová

Arichteva o vývoji agrese u syna. Sama mám mnohdy problém ovládat emoce, říká

Veronika Arichteva promluvila o agresi svého syna

Herečka Veronika Arichteva už v minulosti řešila agresi u svého syna Luky (3). Vypadá to, že vše je na dobré cestě. V rozhovoru pro Prima Ženy prozradila, jak se s tímto problémem vypořádala a jestli syn bude v kariéře následovat své rodiče.

Je to asi rok a půl, co se Veronika Arichteva svěřila svým fanouškům na sociálních sítích, že její tříletý syn Luka je takový malý agresor. Nyní prozradila, že se tento stav lepší. „Samozřejmě to asi spočívá ve věku a vyzrálosti, a že s ním opravdu pracujeme, tak jak si myslím, že by se mělo,“ říká Veronika s tím, že dlouho zvažovala, jestli tento problém na sociálních sítích zveřejňovat. Přeci jenom nemluví o sobě, ale o svém synovi, který si nemůže říct, jestli chce, aby takové detaily zveřejnila. „Pak jsem si ale uvědomila, že hodně rodičům to pomohlo, jelikož řeší stejný problém.“

I já mám problém ovládat své emoce, nemůžu to chtít od dítěte

Agrese syna ji ovšem ovlivňovala i v běžném denním režimu. „My jsme fakt měli období, kdy jsem s ním ani nechtěla chodit na hřiště, protože jsem se té situace bála. A to se ani nemuselo nic stát,“ přiznává Veronika, kterou toto období vyučilo. Má to nastavené tak, že je to prostě dítě, který nemá ještě vyvinutý mozek a neumí ovládat své emoce. „I já mám problém ve svých 37 letech ovládat mnohdy své emoce, tak abych fakt někoho neposlala do pr*ele a nemůžu to přeci chtít od dvouletého dítěte,“ říká s nadsázkou herečka, kterou můžete vidět v pátek 22. prosince na Primě ve vánočním speciálu show Máme rádi Česko společně s Nikol Leitbeg a Martinou Pártlovou, se kterými tvořila zábavné trio 3v1. Soupeřit budou proti svým partnerům.

Luka zřejmě půjde v šlépějích svých rodičů

Veronika přiznala, že je ráda, že si podle všeho jednou bude Luka umět prosadit svou a ozve se, když se mu nebude něco líbit. Nynější agresi však bere jen jako součást vývoje dítěte. Nebát se prosadit zřejmě zdědil po svých rodičích. Biser Arichtev je úspěšný režisér a Veronika neméně známá herečka. Půjde Luka v jejich šlépějích? „Trošku se obávám, že jo. Myslím si ale, že každé dítě je v tomto věku malý komediant. Jsem ráda, že má humor a doufám, že ho po nás zdědil,“ říká herečka s tím, že určitě nebude synovi bránit v jeho profesních snech. Pokud bude šťastný v tom co dělá, tak bude ráda.

Konečně v novém domě

Veronika a Biser koupili starý dům, který společnými silami dva roky rekonstruovali a nedávno se do něj přestěhovali. Její přání z doby natáčení této reportáže se tak konečně naplnilo. „Do Vánoc tam určitě budeme,“ říká rozhodně Veronika v úvodním videu. Avšak stejnou větu si říkala i minulý rok. „Doufám, že náš syn tam bude šťastný,“ pronáší herečka na závěr. My každopádně přejeme, ať se celé rodince dobře bydlí a jsou v novém domově všichni šťastní.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.