Celebrity

29. září 2022 12:53

redakce Prima Ženy

Ashton Kutcher řekl, jak poprvé vyznal lásku manželce. Pyšný na to rozhodně není

Herci Ashton Kutcher a Mila Kunis se poznali už koncem 90. let při natáčení seriálu Zlatá sedmdesátá, láska mezi nimi ale vzkvetla až o několik let později. Dohromady se dali až v roce 2012, a jak Kutcher až teď popsal, došlo k tomu za zvláštních okolností. Když své manželce poprvé vyjádřil lásku, byl zpitý pod obraz.

Mila Kunis a Ashton Kutcher se řadí mezi nejkrásnější hollywoodské páry a jejich manželství stojí na pevných základech. Než se vůbec dali dohromady, znali se několik let a po celou tu dobu byli také dobří přátelé. Když si herec uvědomil, že se do své kolegyně zamiloval, byl ještě ženatý s Demi Moore.

V roce 2012 Ashton Kutcher podal žádost o rozvod a zároveň se téhož roku odhodlal k vyjádření lásky ženě, se kterou je dnes ženatý a má s ní dvě děti. K tomuto kroku mu pomohlo, že si dal pár panáků na kuráž.

Tequila a kocovina

Za takový způsob vyjádření lásky by Kutcherovi zřejmě žádná žena nepoděkovala. „Poprvé jsem manželce řekl, že ji miluju, když jsem poslouchal píseň You and Tequila. Té tequily jsem si asi dal víc, než jsem měl. Asi ve dvě ráno jsem přišel k ní domů namol a řekl jsem jí, že ona a tequila mě přivádí k šílenství a že ií miluju,“ řekl herec v podcastu Our Future Self.

„Opáčila mi, že to nemám říkat, pokud to nemyslím vážně. Zeptala se mě, jestli ji budu milovat i poté, co se ráno vzbudím s kocovinou. Když jsem se ráno vzbudil, řekl jsem jí, že ji pořád miluju,“ doplnil Ashton Kutcher.

První polibek

K vyjádření lásky mezi Kutcherem a Kunis sice došlo až v roce 2012, ale k jejich prvnímu polibku došlo o několik let dříve a navíc to byl pro herečku také první polibek v jejím životě. „Byla jsem nervózní a bylo mi to nepříjemné. Hrozně moc se mi líbil,“ řekla herečka s ukrajinskými kořeny magazínu People.

Ashton Kutcher a Mila Kunis se poprvé políbili v seriálu Zlatá sedmdesátá, kde jejich postavy Jackie Burkhart a Michael Kelso v průběhu několika sérií randily. Herečce tou dobou bylo 14 let, její kolega a následně manžel byl už dvacátník.

Sdílejte článek
Štítky láska tequila Mila Kunis Ashton Kutcher herec Mila Kunisová Demi Mooreová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.