Demi Moore (59) objevila elixír mládí. Postavu jí závidí o generaci mladší ženy

Herečka a exmanželka Bruce Willise (67) Demi Moore za pár měsíců oslaví své 60. narozeniny, ale na její postavě věk není rozhodně znát. Herečka předvedla perfektní postavu pouze v bikinách a dokazuje, že věk je opravdu jen číslo.

Demi Moore nikdy neměla problém ukázat ve filmech, co jí příroda nadělila. Své přednosti klidně ukázala na kameru a ani na sociálních sítích nemá potřebu se moc zahalovat. Aktuálně svou žhavou postavu vystavuje na jachtě v Řecku, kam vyrazila se svými přáteli.

Hvězdou Řecka

Oblíbená hollywoodská herečka si užívá nádherného počasí a společných chvil s přáteli. Fotografové hvězdu zachytili pouze v červených bikinách a vypadala naprosto senzačně. Její věk by jí tak hádal jen málokdo. Kromě perfektní figury ale Demi ukázala i to, co řeší zřejmě každá žena, ať už má jakoukoliv postavu. A tím je povislá kůže a celulitida, které nesouvisí s tím, jak je dotyčná žena hubená, nebo ne.

I na svém Instagramu se trojnásobná maminka pochlubila fotografií postavy z dovolené. Snímek je zřejmě mírně upravený a Moore na něm vypadá jako holčička. Realita je přitom zřejmě stejně skvělá, co by za to mnoho žen dalo.

Ihned po zveřejnění příspěvku se strhla doslova lavina pochvalných komentářů. Obdiv neskrývala ani současná manželka jejího bývalého muže Bruce Emma Heming (44). „Vypadá to na tobě dobře,“ napsala k fotografii v plavkách Emma Heming. Také dcera Demi Moore Rumer okomentovala fotku své maminky. „Ty jsi taková roztomilá máma, můj bože,“ pochválila dcera svou maminku.

Postavu si musí udržovat

Americká hvězda měla období, kdy svou postavou byla posedlá až příliš. Od roku 1992 měla herečka velké problém s příjmem potravy. Až v roce 1997 si uvědomila, že se musí naučit přijímat své tělo takové, jaké je.

„Měla jsem vztah lásky a nenávisti ke svému tělu,“ uvedla pro Harper's Bazaar. „Myslím, že dnes jsem ve fázi, kdy lépe přijímám své tělo, a to zahrnuje nejen mou váhu, ale všechny věci, které přicházejí s vaším měnícím se tělem, jak stárnete,“ dodala otevřeně.

Pro Celebrity Health Fitness herečka poté uvedla, že mimo jiné dodržuje i veganskou stravu a přestala cvičit, aby zhubla, ale cvičí, aby se udržela v kondici. Navíc herečka od dětství tančí a tanci se věnuje i nadále.

Demi jí sacharidy, bílkoviny a pije dostatek vody. Naprosto šílené cvičení vyměnila za jógu a soustředí se tak více na svou mysl. Cvičení se tedy zcela nevzdala, ale přehodnotila svůj přístup.

Sdílejte článek
Štítky Instagram hubnutí Řecko herec Hollywood postava lidské tělo Bruce Willis Demi Mooreová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.