Bruce Willis má pět krásných dcer. Tento dojemný vzkaz napsala jedna z nich

Herec Bruce Willis nedávno veřejně oznámil konec své kariéry z důvodu vážného onemocnění mozku. Obrovskou vlnu podpory mu vyjádřili nejenom jeho fanoušci po celém světě, ale také celá jeho početná rodina. Dcera Scout Willis poté na svém Instagramu sdílela dojemnou fotografii se vzkazem.

Ve středu hercova rodina oznámila, že Bruce trpí afázií, což je postižení mozku, které způsobuje poruchu a ztrátu řeči. Pro herce to tak znamená konec jeho milované kariéry. Naštěstí má kolem sebe milující rodinu, která za ním stojí.

V roce 1987 si vzal Bruce za ženu herečku Demi Moore. Jejich manželství trvalo do roku 2000 a dvojice spolu za tu dobu zplodila tři krásné dcery – Rumer (33), Scout LaRue (30) a Tallulah Bell (28). Poté se herec podruhé oženil s modelkou Emmou Heming, která v minulosti předváděla například pro světoznámou značku Victoria’s Secret. Dcera Mabel Ray se jim narodila v roce 2012 a Evelyn Penn přišla na svět dva roky po ní.

Dcera se při psaní vzkazu rozplakala

Jeho druhá nejstarší dcera Scout (30), kterou má herec s exmanželkou Demi Moore, na svém Instagramu sdílela fotografii, na které sedí vedle svého otce v křesle a vzájemně se na sebe smějí s popiskem: „Včerejšek byl neskutečný, sdílet něco tak osobního. Nevěděla jsem, jak to ostatní přijmou, vždycky je tady velká neznámá, pokud jde o sdílení něčeho tak citlivého se světem. Doufala jsem v nějakou lásku a soucit, ale opravdu bych si nikdy nepomyslela, že se nám jako rodině dostane tak hluboké lásky jako včera. Neustále jsem myslela na to, kolik lásky, energie a modliteb lidé mému tátovi poslali a utěšovalo mě to způsobem, který mi při psaní tohoto textu vhání slzy do očí.“

Příspěvek dále pokračoval jako poděkování za podporu všem fanouškům a lidem, kteří se jakýmkoliv způsobem hercovi rozhodli vyjádřit soucit nebo mu poslat trochu síly a pozitivní energie. „Strašně si vážím vaší lásky, jsem moc vděčná za to, že pro vás můj táta tolik znamená. Moc děkuji všem, kteří se na mě včera obrátili. Miluji vás a vážím si vás z celého srdce, bude mi trvat dlouho, než odpovím na vaše zprávy,“ uzavřela emotivní vzkaz na sociálních sítích.

Všechny hercovy dcery se vzájemně potkávají a mají spolu moc hezký vztah. V dubnu minulého roku například Talulah sdílela fotografii se svou nevlastní sestrou Mabel Ray, která tehdy slavila své deváté narozeniny. „Miluju tě a budu navždycky v tvém týmu,“ napsala na konec k narozeninovému přání na sociálních sítích.

Bruce v minulosti mnohokrát čelil otázce, zda by chtěl mít někdy syna. Ostatně se ho na to zeptala i jeho druhá žena. A jak reagoval? „Měl bych klidně ještě pět dcer.“ Jeho vtipnou odpověď sdílela manželka Emma Heming na svém Instagramu při příležitosti Dne otců.

Sdílejte článek
Štítky láska rodina Instagram herec dcery Den otců Demi Moore Bruce Willis Victoria's Secret Demi Mooreová Emma Heming

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.