Astročlánky

20. listopadu 2020 15:00

Petra Kloidová

I takto vypadají sexy Štíři. Víte, jak je poznáte a čeho si na ženách váží nejvíc?

Listopad je období Štírů. Jací jsou muži narození ve znamení, kterému se přidává charakter sexuální? Jakou ženu chce a jak ho dostat?

Pokud potřebujete do života vášeň, u Štírů jste správně. A tím nemyslíme jenom tu sexuální, tím myslíme veškerou vášeň světa. Štír je vášnivý v sexu, v práci, v osobních vztazích, v politice, v autě... zkrátka všude. A pokud vás takový Štír mate svou klidnou až stoickou povahou a rozvážným jednáním, máme pro vás další zprávu. I to muži ve znamení Štír umí. Nepřehrávají, takoví jsou.

Jak poznat Štíra

Jak poznáte Štíra ve vaší blízkosti? Podle zvláštních magických a pronikavých očí, kterýma vám od první minuty setkání vidí až do žaludku. Hypnotická přitažlivost, kterou vyzařuje kolem sebe, je jeho hlavním poznávacím znamením. Štíři a lidé narození s ascendentem ve Štíru jsou atraktivní a velmi, velmi znepokojiví, to zaručeně najdete v popisu charakteru znamení Štír. Může to být sexy sebevědomý muž, co má rád luxus, nebo také pihatý kluk, který chodil v dětství do skauta, jenž má nějaké prapodivné kouzlo, kterému chcete přijít na kloub.

Štír je mistr emoce, ale i intelektu. Je to velice inteligentní muž, který rozumu dává velký důraz. Zdá se to nepochopitelné, ale intelekt a emoce ho ovládají stejnou měrou. A smyslnost? To může být jeho druhé jméno. Štír se rád obklobuje vším, co dělá život krásnější, má rád jídlo, alkohol a čas od času drogy.

„Tito muži mají výbušnou povahu, která dovede způsobit ránu na celý život. Když Štír udeří svým smrtelně jedovatým ocasem, bodnutí je silné. Nejenže rád vyhrává, ale on musí vyhrát. Když prohraje, dokonce i v malichernostech, něco v něm umře. Přesto – a to je zvláštní – se Štír obvykle chová čestně. Štír se chce za každou cenu zachovat důstojně," upozorňuje astroložka Linda Goodman v knize Sluneční znamení. Štíra také naprosto nezajímá, co si o něm druzí myslí, ani jeho žena. A jeho svoboda ducha mu tak pomáhá v tom získat srdce mnoha žen.

Jakou ženu Štír chce?

Štír miluje záhady, buďte tedy trochu záhadná, zavalí vás otázkami, až odkryje naprosto všechno. To, že se líbíte Štírovi, berte jako velký kompliment, Štír je náročný i ve výběru svých kamarádů, natož žen. Pokud od něj ale očekáváte serenády pod oknem, jste na omylu. Muž v takovém znamení vám projeví city, až budete sami a on si vámi bude jistý. A pozor na žárlivost, on sám vybuchnout žárlivostí může, ale vy si nemůžete (ani přes ten zástup žen čekající na vaše místo) něco takového dovolit.

A máme tu další dobrou vlastnost takového muže, pokud je tu někdo, kdo dokáže odolat „cizímu“ volání přírody, je to právě Štír.

Sňatek vám dodá jistotu, ale mějte na paměti, že muž ve Štíru vám ještě před ním může udělat pár nepěkných věcí. Kromě toho také nemá smysl mu nakazovat, co má dělat. Pokud chcete slyšet kompliment, nevynucujte si ho, nemá to smysl, takoví muži jsou často krutě upřímní. Jednou za čas vám ale vystřihnou takový kompliment, že na něj budete vzpomínat celý život. Když se takový muž rozhodne, že vás chce, nemá smysl mu dlouho odolávat, jeho magnetismus je přímo hmatatelný.

Štír jako otec

Muž ve Štíru miluje i svoje děti vášnivě. Bude na ně hodný, milý a zábavný, ale vždy bude jasně dáno, kdo je tady šéf. Ochrání děti v případě, že to budou potřebovat, ale brzy jim dá najevo, že od nich čeká, že se o sebe postarají samy. Půjčí-li si od něj peníze, pravděpodobně mu budou muset zaplatit úrok, ale je to pro jejich dobro. Zřejmě si to neuvědomí, dokud neodejdou z domu, ale jednou jim užitečnost této lekce dojde. Štír je výrazným i v roli otce.

Slavní muži Štíři: Leonardo DiCaprio, Can Yaman, Bill Gates, Joe Biden, Charles (princ z Walesu), Ryan Gosling, Drake, Matthew McConaughey, Joaquin Phoenix, Zac Efron

KDO SE K ŠTÍROVI HODÍ? PODÍVEJTE SE NA PARTNERSKÝ HOROSKOP

Chcete vidět Štíra v praxi? Podívejte se na toto video ze Zasněné lásky, která se 23. prosince vrací na obrazovky Prima LOVE. Sledovat ji ale můžete klidně teď on-line na iPrima.cz:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.