Nejlepší dárek k Valentýnu? Zkuste ho vybrat podle partnerova znamení zvěrokruhu

Pro někoho je Valentýn den jako každý jiný, ale pro mnoho lidí se stal příležitostí, jak vyjádřit lásku milované osobě. Patříte-li k té druhé skupině, možná už víte, čím svého partnera potěšit. A pokud ne, mohlo by vám určité vodítko poskytnout znamení, ve kterém se váš partner narodil.

Beran – výlet za zimními sporty

Přestože nás pandemie značně omezila v cestování i provozování různých sportů, na hory třeba jen na jeden den vyrazit můžete. Sněhové podmínky jsou ideální, takže si běžky, zimní turistiku nebo třeba sáňkování určitě užijete. Je sice trochu zima, ale nikde není psáno, že musíte vyrazit hned. Berani jsou jako první ohnivé znamení velmi energičtí a akční, tak až trochu poleví mrazy, vezměte toho svého někam, kde se pěkně sportovně vyřádí. A pokud nechcete v éře covidu a mrazů nikam jezdit, můžete svému partnerovi Beranovi dát třeba dárkový poukaz na zimní vybavení.

Býk – opravdu dobrá čokoláda

Býk je pevným zemským znamením a díky tomu také extrémně smyslným. Miluje dvě věci – luxus a vynikající jídlo. Neexistuje lepší dárek pro Býka než něco dobrého a kvalitního na zub, třeba krabička s opravdu dobrou čokoládou. A tou je, jak jistě víte, pravá belgická nebo ta od švýcarských mistrů.

Blíženci – zajímavá kniha

Blíženci jsou vysoce intelektuální vzdušné znamení. Pokud jim tedy dáte něco, co ještě podnítí jejich myšlení, budou vám vděční. To je důvod, proč nejlepším dárkem, kterým můžete Blížence na Valentýna překvapit, je zajímavá kniha. Blíženci jsou velmi všestranné znamení, takže můžete vybírat z různých žánrů od romantiky, detektivek přes sci-fi až po literaturu faktu. Vy jistě nejlépe víte, co tomu vašemu Blíženci nejlépe „sedne“.

Rak – fotografie v rámečku

Raci jsou kardinální vodní znamení, jsou takovým pečovatelem celého zvěrokruhu. Cokoli, co má sentimentální hodnotu, je pro ně dokonalým dárkem na Valentýna. Co svému Rakovi třeba zarámovat vaši společnou fotografii? Dejte si záležet i na zabalení. Pro ženu bude ideální růžový balicí papír, pro muže světle modrý.

Lev – gravírovaný šperk

Lev miluje, když je středem pozornosti. Proto mu uděláte radost dárkem, díky kterému se bude cítit výjimečný a důležitý. Rozhodně neuděláte chybu šperkem, v němž bude vyryto něco osobního. Může to být prsten s vyrytými iniciálami nebo přívěsek či náramek, do něhož bude vyryto křestní jméno obdarovávaného. Asi nemusíme zdůrazňovat, že by nemělo jít jen o obyčejnou bižuterii.

Panna – domácí lázně

Panna je zemské znamení, velmi praktické a vybíravé. Výživa, práce a zdraví, to jsou věci, které jsou pro Pannu v životě zásadní. Proto byste partnerovi narozenému v tomto znamení měli vybrat dárek, který se některé z těchto oblastí týká. Každopádně by to měl být dárek praktický, ale protože je Valentýn, tak i takový, který bude dotyčného rozmazlovat. Kdyby nebyl výjimečný stav, vše byste mohli vyřešit poukazem na nějakou lázeňskou proceduru. V současné době ho může nahradit třeba balíček s kosmetickými produkty, díky kterým můžete partnerovi (a třeba i sobě) udělat voňavé a léčivé lázně i doma v koupelně.

Váhy – řetízek nebo bílé růže

Váhy jsou romantické vzdušné znamení. Baví je cokoli, co je stylové a módní, ale ne okázalé jako se líbí třeba Lvovi. Proto by mohl být vhodným dárkem třeba jednoduchý stříbrný řetízek, možná i s malým kamínkem. Nebo kytice bílých růží. Případně oboje. Muži narození ve znamení Vah by mohli ocenit decentní kravatu, pokud ji nosí.

Štír – sluneční brýle

Štíři mají pověst tajemného a velmi zajímavého vodního znamení. Také mají rádi cokoli černého nebo cokoli, co jim dodává na záhadnosti. Takže pokud chcete potěšit Štíra, zkuste mu darovat tmavé sluneční brýle. Ale ne takové, které seženete v drogerii, těmi Štíra asi jen těžko ohromíte. Chcete-li svého Štíra opravdu potěšit, nešetřete na něm a vyberte nějaké opravdu kvalitní.

Střelec – taštička na doklady

O Střelcích je známé, že milují dobrodružství a cestování. Zapomeňte tedy na sentimentální dárky a vyberte mu něco praktického. Třeba cestovní taštičku, do které si může dát pas a další doklady. Přestože současná doba cestování nepřeje, jednou, a doufejme, že to nebude dlouho trvat, zase budeme moci vyrazit za hranice všedních dnů. A pak se vašemu Střelci bude takový dárek velmi hodit. Navíc mu může dodat další dávku optimismu, že jednou si cestování zase bude moci užívat.

Kozoroh – peněženka nebo otvírák na dopisy

Kozorozi jsou workoholici zvěrokruhu, také mají vybraný vkus a tíhnou k perfekcionismu. Váš Kozoroh ocení dárek, který souvisí s jeho prací nebo penězi, například efektní otvírák na dopisy nebo elegantní peněženku. Napovědět by vám mohla i oblíbená barva Kozorohů – stříbrná.

Vodnář – fitness vychytávka

Pokud máte za partnera Vodnáře, pravděpodobně víte, že si tito lidé velmi cení svého volného času. A ten zpravidla využívají k tomu, aby se udržovali ve formě a fit. Vodnáři také milují různé moderní technologie a „udělátka“. Spojte to dohromady a vyjde vám ideální dárek pro Vodnáře – fitness náramek či hodinky. Díky takovému přístroji, který nemusí ani stát tisíce, si může váš partner udržovat přehled o tom, kolik udělal za den kroků, kolik kalorií během tréninku spálil nebo jakou má aktuálně tělesnou teplotu.

Ryby – voňavá svíčka

Na Rybách je skvělé to, že neočekávají žádné fantastické nebo drahé dárky. Je to romantické a duchovní znamení, a když jim darujete svíčku, budou nadšené. Není pro ně ani tak důležitý dárek, který jim dáte, ale vědomí, že jste na ně nezapomněli. Myslete při výběru nejen na to, jak svíčka voní, ale i jakou má barvu. Rybám vyhovují jemné pastelové barvy, jako je světle modrá, světle růžová nebo krémově bílá.

Netrefili jsme se?

Co když už teď víte, že váš partner narozený ve znamení Ryb ocení mnohem víc výlet na lyže než svíčku, kterou by si nejspíš zastrčil někam dozadu do skříně? Nebo že vašemu Střelci udělají největší radost belgické pralinky a taštičku na doklady rozhodně neocení, protože cestování nesnáší? Sluneční znamení nás do určité míry ovlivňuje, ale důležitou roli hrají i další aspekty, například naše lunární znamení, tedy znamení, ve kterém byl Měsíc v době vašeho narození. Nebo náš ascendent. Berte tedy výše zmíněné tipy jen jako nápady, které se vám možná budou zdát skvělé nebo vám možná pomohou vymyslet ještě vhodnější dárek pro vašeho partnera. Rozhodně ale nezapomínejte na jedno – ani ten nejdražší a nejkrásnější dárek nenahradí upřímnou lásku, kterou byste měli svému partnerovi v den svatého Valentýna dát najevo způsobem, který je vám nejpříjemnější.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.