zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Říjen podle numerologie: Vaše osobní měsíční číslo vám ukáže, kterým směrem se vydat

Říjen podle numerologie
Autor: profimedia.cz Říjen podle numerologie
Anna Kopečková , Vydáno: 03.10.2020
Každý z nás má své životní nebo osudové číslo a také své osobní roční nebo měsíční číslo. Každé z těchto čísel od 1 do 9 má své specifické rysy, charakter a vibrace, které ovlivňují náš každodenní život. Jak to bude v říjnu? Spočítejte si své osobní měsíční číslo a zjistěte, jak se vám bude dařit.

reklama

Na letošní říjen vychází podle numerologie číslo 5. Po čtyřce, která vládla měsíci září a vnesla do našich životů disciplínu a větší organizovanost, přichází velmi zajímavá doba. Pětka stojí uprostřed numerologického cyklu, často v ní hledáme změnu, rozmanitost, cokoli jiného než každodenní a všední život, který vedeme. Jen dejte pozor, ať nezahodíte to, na čem jste dosud usilovně a možná i dlouho pracovali. Místo toho hledejte způsob, jak můžete vnést do svého života víc originality, kreativity a odlišnosti. Co můžete dnes udělat jinak? Čím si zpestříte nadcházející víkend?

Říjen bude také příležitostí, abyste život vnímali a užívali si všemi pěti smysly. Jak? Třeba takto: naplňte svůj domov květinami, uvařte si jídlo, které máte rádi, pořiďte si oblečení příjemné na dotek, vyrazte na výlet a pokochejte se nádherným výhledem, poslouchejte svou oblíbenou hudbu. 

Spočítejte si své osobní měsíční číslo

Každý z nás má své osobní nebo životní číslo, které ho ovlivňuje celý život. Chcete-li ale vědět, co konkrétního vám podle numerologie přinese letošní říjen, je potřeba vzít v úvahu i energii tohoto konkrétního období, tedy vibrace měsíce října i letošního roku. Proto si nejdříve musíte vypočítat své osobní měsíční číslo. To zjistíte, pokud si spočítáte své osobní roční číslo. Zní to možná složitě, ale je to velmi jednoduché. Začněte tím, že sečtete den a měsíc svého narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtěte, aby vám vyšlo číslo od 1 do 9.

Příklad:

Pokud jste se narodili například 19. října, tedy 19. 10.

Sečtěte 1 + 9 +1 + 0 = 11

A dále pokračujte 1 + 1 = 2

K tomuto číslu přičtěte číslo letošního roku, což je 4 (vznikne sečtením všech čísel roku 2020 (2 + 0 + 2 + 0)

2 + 4 = 6 (Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět obě číslice sečtěte.)

Vaše osobní roční číslo je 6.

Nyní si spočítejte vaše osobní měsíční číslo tak, že sečtete vaše osobní roční číslo a číslo tohoto měsíce (říjen má číslo 10).

Tedy 6 + 10 = 16, dále pokračujte 1 + 6 = 7

Vaše osobní měsíční číslo je 7.

Jakmile budete znát své osobní měsíční číslo, přečtěte si, co vás podle numerologie v říjnu čeká:

Osobní měsíční číslo 1 

Říjen je pro vás měsícem s velkým M. Po září, které bylo pro vás určitým uzavřením celého cyklu, dobou, kdy jste se museli s některými věcmi ve svém životě rozloučit, pro vás nyní začíná nová etapa. Říjen vám přináší zcela čerstvou energii a je jen na vás, čemu dáte přednost. Pečlivě to zvažte, nedělejte žádná polovičatá rozhodnutí. Jednička má tendenci dělat spontánní a bláznivá rozhodnutí. Nevrhejte se do všeho po hlavě s optimistickou představou, že to dobře dopadne. Nejdříve si všechno pečlivě promyslete, naplánujte, myslete trochu do budoucna a pak teprve jednejte. A věřte si, že to zvládnete. Ostatní, ať už v soukromém, nebo pracovním životě, hledají něco, co jim vy právě teď můžete nabídnout. Tak to udělejte a na nic nečekejte.

Osobní měsíční číslo 2 

Zamyslete se, zda trochu nezanedbáváte své přátele a lidi, které máte rádi. Říjen vám dává šanci to napravit a věnovat jim více času a pozornosti. Povídejte si s nimi a dejte jim najevo, že vás jejich odpovědi opravdu zajímají. Zjistěte, co váš partner potřebuje, po čem touží, a pomozte mu to získat. Spolupracujte víc s ostatními. Tento kalendářní měsíc vyvažuje vaše vlastní potřeby s potřebami ostatních a tato rovnováha vyžaduje neustálé přizpůsobování. Mějte tedy oči i uši nastražené, ať víte, co dělat.

Mohou se vytvořit i nová přátelství, případně obnovit ta stará. Napište přátelům, s nimiž jste dlouho nebyli v kontaktu, pozdravte člověka, kterého třeba vůbec neznáte, ale každé ráno ho potkáváte cestou do práce. Třeba z toho bude přátelství na celý zbytek života.

Osobní měsíční číslo 3 

Letošní říjen pro vás lze vyjádřit jediným slovem: kreativita! Přichází čas, kdy můžete zazářit. Přestaňte dělat věci tak, jak jste byli zvyklí.

Trojka v numerologii představuje nadané dítě. Přináší širší perspektivu, nový pohled na věc, který je odlišný od toho, který má většina z nás dospělých. Je to skvělá příležitost dělat některé věci v životě jinak. Máte možnost kreativně vyřešit jakékoli problémy, které jsou právě před vámi.

Zkuste si představit některé věci ve svém životě, které děláte stále stejně a víceméně vás ubíjejí. Vaříte stále stejná jídla, kupujete si oblečení v jedné barvě, máte už léta stále stejný účes… A zkuste si představit, jak byste je udělali jinak, zábavněji. A udělejte to. Experimentujte trochu v kuchyni, změňte šatník a pořiďte si kousky, které ho oživí, změňte barvu vlasů nebo účes. Je to skvělá lekce pro posílení vašeho sebevědomí. Možná budete cítit potřebu jít tento měsíc proti proudu, jenže vám to bude trochu nahánět husí kůži. Nebojte se a jděte do toho. Uvidíte, jak se vám uleví. A navíc tím můžete inspirovat ostatní.

Osobní měsíční číslo 4 

Říjen je pro vás měsícem, kdy se můžete naučit nové dovednosti a zdokonalit se v těch, které už ovládáte. Může vás k tomu i donutit nějaká překážka, která se před vámi objeví. Vězte ale, že máte na to, abyste ji zdolali. Vibrace čísla čtyři, které vás budou během října obklopovat, vás dostatečně vybaví na to, abyste se mohli postavit čelem všem otravným problémům. Říjen je jedním z nejlepších měsíců, kdy je můžete všechny vyřešit.

A i když budete mít v následujících čtyřech týdnech práce a povinností až nad hlavu, nezapomínejte sami na sebe a dopřejte si dostatek spánku a odpočinku, nebojte se trochu sami sebe rozmazlovat. Rozhodně si to zasloužíte.

Osobní měsíční číslo 5 

Pětka je asi nejdynamičtější z celé numerické řady. Představuje změnu a rozmanitost a ať se vám to líbí, nebo ne, když se objeví, může do vašeho života vnést nenadálou změnu. Buďte na to v následujících čtyřech týdnech připraveni. Snažte se být flexibilní, nebojte se měnit své plány a využívejte i nečekané příležitosti. Jen se nesnažte stihnout všechno a pečlivě si vybírejte, do čeho se pustíte. 

Bude to i skvělá doba, kdy můžete vyrazit do přírody. Ta bude na vaši stále zaneprázdněnou mysl působit naprosto blahodárně. Udělejte si celodenní výlet někam do lesa, uspokojí to vaši touhu po svobodě, která je pro pětku tak typická.

Osobní měsíční číslo 6 

Šestku v numerologii charakterizuje milující a starostlivá povaha, s ochotou podává ruku všem, kteří potřebují péči a ochranu. A v tomto duchu se bude odehrávat celý měsíc říjen. Vaše povinnosti, pokud jde o rodinu, se mohou trochu změnit. Možná budete muset věnovat svým dětem trochu víc pozornosti nebo někdo z příbuzných bude potřebovat vaši pomoc.

Zaměřte se v říjnu i více na váš domov, který by pro vás měl být příjemným a bezpečným útočištěm, kam se budete rádi vracet. Pokud tomu tak není, zkuste s tím něco udělat. Někdy stačí pár maličkostí, třeba přestavět nábytek v obývacím pokoji nebo odstranit z ložnice věci, které tam nepatří.

Pokud vám něco nefunguje ve vašem partnerském vztahu, je teď čas to napravit – s pomocí harmonického čísla šest. 

Osobní měsíční číslo 7 

Vy byste v říjnu měli především zpomalit. Pokud budete pokračovat dál stále stejným rychlým tempem, můžete koncem měsíce zjistit, že jste absolutně nikam nedorazili. 

Je jen na vás, jak se svým časem naložíte. Vyhraďte si nějaký jen pro sebe a odpočívejte. Práce tu bude i příští týden a nic se nestane, když některé pracovní úkoly o den nebo dva odložíte. Důležitější je na chvilku vypnout. Málokdy si v tom všem shonu dopřáváme luxus odpočívat a nedělat vůbec nic, energie čísla sedm vás k tomu ale vyloženě vyzývá. A pokud budete pozorně poslouchat, zjistíte, že je to přesně to, co potřebujete. Není to promarněný čas. Je to vzácný okamžik, který věnujete jen tomu, aby vaše tělo a mysl odpočívaly. Procházejte se, meditujte, čtěte, přemýšlejte… Položte sami sobě několik introspektivních otázek a zkuste se nad nimi zamyslet.

Pokud si tento čas pro sebe nevyhradíte, můžete cítit podrážděnost. Udělejte tedy všechno pro to, abyste se o něj nepřipravili. Požádejte někoho, ať vám na chvíli pohlídá děti, poproste partnera, aby nakoupil a obstaral večeři… Udělejte cokoli, abyste si tento měsíc trochu ulehčili život.

Osobní měsíční číslo 8 

Jste připraveni dostat to, co chcete? Numerologové dobře vědí, že číslo osm s sebou přináší odměny. To znamená, že pokud na tom budete pracovat, dostanete to, co chcete. Jsou to peníze? Láska? Sláva?

Vážně se tento měsíc zaměřte na to, čeho jste schopni dosáhnout. U většiny lidí to bývá úspěch v práci. Můžete se stát, že dostanete v práci možnost vyzkoušet něco nového, postoupit na vyšší úroveň. Díky tomu budete mít šanci prokázat své schopnosti – sobě i ostatním.

Ale následující čtyři týdny nebudou jen o tvrdé práci. Bude také důležité udržet si po celou dobu optimismus, abyste se celkově cítili dobře.

Tvar osmičky připomíná nekonečnou dráhu s křižovatkou uprostřed. A na té vy právě nyní stojíte, abyste zhodnotili, zda se váš život ubírá správným směrem. Pokud cítíte, že to není úplně ono, zastavte se. Možná nejdete tou úplně nejlepší cestou, tak trochu změňte kurz. A buďte opravdu upřímní sami k sobě. Co skutečně od života chcete?

Osobní měsíční číslo 9 

Říjen bude pro vás opravdu důležitým měsícem. Může se to týkat vaší práce, ale i soukromí nebo lidí kolem vás. Devítka uzavírá celou řadu základních čísel, takže by bylo dobré udělat si právě teď ve všem pořádek, dokončit to, co jste začali, ať můžete příští měsíc začít s čistým štítem. Možná se budete muset nečekaně s něčím rozloučit a nebudete na to připraveni. Nezapomeňte ale, že někdy se člověk musí něčeho vzdát, aby mohlo do jeho života vstoupit něco nového, lepšího. Uvědomte si, že je to zásadní krok ve vašem osobním vývoji. Uvolněním minulosti vytváříme prostor pro vstup do něčeho nového. A tohle je vaše příležitost. Pokud ji nevyužijete, nikam dál se neposunete.

Slavíte v září narozeniny? A víte, co vám dal tento měsíc do vínku?

Slavíte v září narozeniny? A víte, co vám dal tento měsíc do vínku?

reklama

Související témata: numerologie , předpověď na měsíc , měsíční předpověď , horoskop na měsíc , energie čísel , říjen podle numerologie , numerologie říjen , horoskop říjen , předpověď na říjen

reklama

Přečtěte si také

reklama