zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na leden podle kartářky Helen Stanku

Velká věštba na leden podle kartářky Helen Stanku
Autor: archiv FTV Prima Velká věštba na leden podle kartářky Helen Stanku
Helen Stanku , Vydáno: 26.12.2020
Co vás čeká v prvním měsíci roku 2021? Bude lepší než ten předchozí? Jak to bude dál? Nahlédněte trochu do budoucnosti. Čeho je dobré se v lednu vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na leden pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

V lednu očekávejte hodně komunikace, budete řešit praktické věci z hlediska pracovního nasazení i věci spojené s rodinou.

Můžete dostat nějaké zajímavé pracovní nabídky, přijdou i nové informace. Polovina měsíce bude trochu zvratová, může se dít cokoli, co může vychýlit vaše plány. Takže leden bude příznivý hlavně pro flexibilní lidi, kteří se dokážou různým změnám a podmínkám přizpůsobit. Konec ledna už by měl přinést radost a věci spojené s rodinou a city. 

Runou pro měsíc leden je pro vás Tiwaz, runa bojovníků, hrdinů, kteří se nebojí něco obětovat, aby získali to, po čem touží. Tato runa říká, že za všechno se platí. Takže když něco chci, musím tomu něco obětovat, ale získám to a posune mě to kousek dál. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Berany.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Berany.

Býci

V lednu vás čeká hodně komunikace, objevíte fantastickou sebedisciplínu, budete také opatrovat svou rodinu. Možná budete mít i nové plány, ale rozhodně se o ně nebudete dělit s jinými lidmi.

Budete se snažit být hodně nohama na zemi a brát věci tak, jak jsou. První polovina ledna bude ještě v duchu zápalu, v druhé půlce už přijdou zvraty v pracovní a zdravotní oblasti, na které se musíte trochu připravit. Nicméně nebude to nic, co byste nezvládli. Důležité je zvítězit na obavami, které nemají žádné opodstatnění.

Runou pro měsíc leden je Dagaz, což je světlo, úsvit, a říká vám, že se nemusíte bát tmy, která je před úsvitem vždy největší. Přináší radost i určité probuzení, které by vám mělo dlouhodobě vydržet. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Býky

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Býky

Blíženci

Leden bude obdobím komunikace, vše se vám bude dít v závislosti na tom, jak si to vytvoříte. Možná to je i taková vaše zkouška odvahy. Budete bojovat se svými vlastními strachy. Mohou přijít dobré nápady v pracovní oblasti, náročnější to ale bude z hlediska citů. Neměli byste si některé věci brát osobně.

Ze začátku měsíce vás může rozladit nějaký člověk ve vašem okolí, který po vás bude požadovat něco, na co podle vás nemá nárok. Ve druhé dekádě mohou přijít různé zvraty a vy byste se měli naučit vnímat vše z pozitivnější stránky, abyste se v tom nezačali topit. Konec měsíce by měl přinést radost i jistoty a možná si najdete i nějakou činnost, která vás zase vrátí do vašeho středu.

Runou pro leden je Raidho, která představuje pohyb. Připravte se na to, že i kolem vás se budou věci měnit, nic nebude stejné, mohou přijít různé zvraty, ale runa Raidho vás tím vším provede bez nějaké větší úhony.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Blížence.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Blížence.

Raci

V lednu zaděláte na nějaké větší jistoty, dobrou šanci mají ženy, které chtějí založit rodinu, leden bude přát i vztahům. Zároveň buďte opatrní na vlastní nešikovnost v drobných věcech, můžete si někdy připadat jako slon v porcelánu.

Čekají vás úřední výdaje, někdo kolem vás, na kom vám záleží, bude nespokojený, a vy se ho budete snažit dostat do pohodovější nálady. V půlce ledna mohou přijít ještě nějaká pracovní nebo úřední překvapení. Pak přijdou jistoty, měli byste si ustát to, co potřebujete, a leden by pro vás mohl být spíše o rodinném zázemí.

Runou pro tento měsíc je Manaz, v překladu muž nebo člověk, která je o člověčenství a sebeobětování se pro dobro všech. Budete mít nápady nebo myšlenky a budete se je snažit realizovat tak, aby to pomáhalo druhým lidem.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Raky.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Raky.

Lvi

V lednu se budete učit novým věcem, objevíte v sobě kritika, který potřebuje mít na všechno odpověď, budete si potřebovat na věci sáhnout. Mohou přijít i určitá mystická poznání a mohou se stát věci, které vás samotné překvapí.

Začátek ledna by měl být příznivý, přestože budete ještě řešit důležité věci a může kolem toho být určitá nervozita. V půlce měsíce může přijít nějaké překvapení, nakonec ale leden tak špatný nebude. Jen bude potřeba nechat si věci dobře projít hlavou a zaujmout k nim ten správný postoj. Koncem ledna může přijít nějaké plánování nebo řešení věcí.

Runou pro leden je Pertho, runa osudu, která říká, že kdo se bojí, nesmí do lesa. A ten, kdo se nebojí trochu zariskovat, může získat i osudovou výhru. Můžete si tedy vsadit a třeba budete mít štěstí. Je potřeba pozitivní přístup, aby sudičky stály při vás.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Lvy.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Lvy.

Kartářka Helen Stanku
Autor: Pavel Ovsík Kartářka Helen Stanku

 

Panny

V lednu vás čeká hodně komunikace, moře práce, ale také očistné změny, které pro vás nastolí novou disciplínu. Zbaví vás něčeho, co už nefunguje. Nemusí to být zpočátku příjemné, ale bude to velmi ozdravný proces.

Připravte se, že vás může velmi iritovat nějaký spolupracovník nebo člověk ve vašem okolí. Případně můžete mít i nějaké starosti, ze kterých budete mít těžkou hlavu. V půlce měsíce si už ale budete řešit, jak k tomu všemu přistoupit, a přijdete na to velmi dobře a s boží pomocí. Nastartujete nové věci, přijdou příznivé zprávy v osobních věcech i postup v pracovních věcech.

Runou pro tento měsíc je velmi ochranná runa Algiz. Nepochybujte, že jste pod boží ochranou a že si ustojíte vše, co se kolem vás bude dít. Stejně jako rákosí. Když zafouká silný vítr, velké stromy se zlomí, ale rákosí se jen ohne, zašustí a vrátí se zpět.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Panny.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Panny.

Váhy

V lednu vás čeká celkem dobré zdraví, ale neměli byste to pokoušet. Můžete mít i nějakou zajímavou milostnou pletku, někdo to na vás bude zkoušet. Pozor ale na to, aby pod sametovou rukavičkou nebyla železná pěst. Abyste si to nebrali příliš osobně a nebyli pak zklamaní. Spolehněte se na svou intuici, která vám napoví.

Ze začátku měsíce se mohou blokovat nějaké obchodní záležitosti, ale nemusíte se toho bát, během první dekády se vše zase rozběhne. Budete hodně komunikovat, hodně se snažit, aby se spousta věcí dala do pořádku. A s pověstným humorným nadhledem překonáte spoustu věcí a ustojíte úplně všechno. Chce to udržet si duševní svěžest a nadhled.

Runa pro tento měsíc je Thurisaz, která pomáhá zdolávat nástrahy. Připravte se na to, že vás nějaké čekají, a vy budete mít možnost procvičit se v tom, jak umíte odolávat a jak se umíte bránit.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Váhy.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Váhy.

Štíři

V lednu vás čeká štěstí. Pamatujte na to, že člověk si občas nemá příliš brát některé věci, ale spíše se dívat do budoucna pozitivně. Přijdou i nové nápady a možná také láska. Než do něčeho půjdete s plným nasazením, budete to napřed zkoumat a všechno si zjišťovat.

Začátek měsíce by měl být velmi příznivý, v půlce měsíce byste už měli být opatrnější. Mohou přijít určité zvraty, z kterých byste se neměli hroutit, ale které byste se měli naučit správně využít a vytěžit z nich pro sebe užitek.

Runou pro tento měsíc je Laguz, která je spojena s intuicí a vy byste ji měli využívat. Máte dát na první dojem a využít nápadů a vnuknutí, které vám budou chodit.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Štíry.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Štíry.

Střelci

Leden bude pro vás trochu zvratový, plný nových a rozporuplných informací a věcí, které ve vás mohou vyvolávat obavy. Chce to chladnou hlavu, podívat se na to, co je prioritní a zůstat ve svém středu, protože leden může být pro vás zkouškový.

Leden by měl být celkem příznivý, při drobných denních starostech budete schopni i dostát svým závazkům. Opatrní budete muset být, pokud jde o vaše blízké a lidi kolem vás, kteří se mohou dostat do různých potíží. Pravděpodobně budete muset také pomáhat a přiložit ruku k dílu. Nic strašného se vám ale dít nebude, v lásce vám jde radost, příznivá bude i komunikace s ostatními lidmi a nebudete mít ani příliš hluboko do kapsy. Může přijít nějaká nečekaná změna v pracovní oblasti, která vám ale přinese zisk.

Runou pro tento měsíc je Kenaz, která představuje plamen, oheň, světlo ve tmě, kterým můžete být i vy. Pamatujte na to, že světlo zahání tmu, a když si uvědomíte, že je ve vás jiskřička, všechno pak zvládnete.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Střelce.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Střelce.

Kozorozi

V lednu vás čekají nové začátky, budete mít potřebu více se distancovat od ostatních lidí a věnovat se svému zdraví a věcem, které souvisejí s prací.

Můžete mít problémy s nějakou ženou ve vašem okolí, ale bude to bouře, která během krátké doby odezní. Ve druhé lednové dekádě budete řešit nějaké citové věci, mohou přijít rozhodnutí, která budete realizovat třeba až půl roku dopředu a která si budete tvořit tak, abyste se měli na co těšit. Přijde i radost z práce, nové nápady a dokážete být velmi cílevědomí a houževnatí. Nemusíte se ničeho strašného bát.

Runou pro tento měsíc je Othila neboli Odil. Budete se navracet ke svým kořenům, budete se zabývat dědictvím, které může být i duchovní, a zároveň si chránit rodinu. Je to velmi ochranná runa, která říká, že jste si všechno doposud ustáli a ustojíte i dál.

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Kozorohy.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Kozorohy.

Vodnáři

V lednu se budete snažit za každou cenu udržet se ve stavu vnitřního míru a možná to bude velmi těžké, protože budete nostalgičtí a budete přemýšlet, jaké to bylo před lety krásné, zalité sluncem a jak se doba mění. Snažte se nepodléhat přílišné nostalgii. Budete potřebovat být odvážní a postavit se práci i dalším věcem čelem a nenechat se nikým doběhnout.

V lednu vás čekají různá jednání, také nové nápady. Kolem vás se můžou různé věci měnit, ale vy si ve všem dokážete najít rovnou cestu. Jste schopni pracovat se změnami a využít je ve svůj prospěch. I z hlediska citů si dokážete vykomunikovat spoustu věcí, které vám přinesou radost a duševní uspokojení.

Runou pro tento měsíc je Hagalaz, která říká, že co vás nezabije, to vás posílí. Přináší s sebou období, kdy poznáte, jak dokážete být silní. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Vodnáře.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Vodnáře.

Ryby

V lednu vás čekají různé zkoušky, které budou prověřovat vaše vyšší morální nasazení a hodnoty. Může přijít i zklamání, pokud budete od druhých očekávat příliš, pokud budete čekat, že druzí pro vás udělají to samé, jako vy byste udělali pro ně. A bude se vám to dít tak dlouho, dokud nepřijdete na to, že na prvním místě musíte mít sami sebe. Máte možnost na tom konečně zapracovat.

V půlce ledna mohou přijít zajímavé a nečekané pracovní nabídky, ale buďte opatrní, nemusíte spolu s nimi získat i peníze, na které jste byli doposud zvyklí. Mohou s sebou dokonce přinést i nějaké výdaje. Pokud by to ale měly být výdaje například do dalšího vzdělání, které můžete později zúročit, tak do toho klidně běžte. Z hlediska citů buďte obezřetní, příliš od druhých nečekejte a více se zaměřte na sebe. Pak vás naopak může někdo mile překvapit a udělat vám radost.

Runou pro tento měsíc je pro vás Inguz, která pomáhá chránit před vším zlem světa a lidmi zlé vůle a odhaluje dřímající vlohy. Když si tedy něco naplánujete, pak to poroste jako ve skleníku. Právě teď můžete „zasadit" nové plány, které vám, až to všechno uzraje, přinesou užitek. 

Podívejte se na video s podrobnou věštbou pro Ryby.

Přečtěte si podrobný horoskop na leden pro Ryby.

Rok 2021 podle kartářky Helen Stanku

Velká předpověď na rok 2021 podle kartářky Helen Stanku

Rok 2021

Jaký bude rok 2021? Podle astrologie symbolizuje nový začátek

reklama

Související témata: věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , předpověď na měsíc , horoskop na měsíc , výklad z run , runy , horoskop na prosinec , věštba na prosinec , předpověď na prosinec

reklama

Přečtěte si také

reklama