zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velká věštba na leden podle kartářky Helen Stanku

Věštba na leden
Autor: FTV Prima Věštba na leden
Helen Stanku , Vydáno: 06.01.2022
Co vás čeká v prvním měsíci roku 2022? Nahlédněte trochu do budoucnosti. Čeho je dobré se v lednu vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Mnohé vám mohou odhalit karty nebo runy. Přečtěte si předpověď na leden pro své znamení zvěrokruhu, kterou z karet a run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

reklama

Berani

Na leden vám vychází Sedmička disků, což je karta pochybností, starostí, co bude nebo nebude, co zvládnete, nebo ne. Všechny obavy a strachy budou spíš jen ve vaší hlavě. Ve skutečnosti by se vám nic vážného nemělo dít. A jak si to nastavíte, takové to budete mít.   

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Berany.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Berany.

Býci

Z tarotových karet vám na leden vychází krásná karta Desítka disků, která představuje hojnost. Ta se nemusí týkat jen majetku, ale třeba i radosti, kolik jí umíte přijímat i dávat, nebo informací. Pamatujte na to, že čím víc zasejete, tím víc pak sklidíte.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Býky.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Býky.

Blíženci

Krásná karta Trojka holí ukazuje, že v lednu budete mít štěstí ve všem, co se týká práce nebo co je na delší dobu. Určitě tomu můžete pomoci ještě díky dvanáctníkovému koštěti, které si vyrobíte a kterým můžete až do Tří králů vymést ze svého obydlí všechny nepříjemné věci tak, že je zametete tímto košťátkem do středu místnosti, naberete je na lopatku a vynesete je ven. Toto košťátko vytvořené v magický čas pak můžete používat celý rok.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Blížence.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Blížence.

Kartářka Helen Stanku

Věštba na rok 2022 podle kartářky Helen Stanku

Raci

Vám vychází na leden z tarotových karet Milenci, což je karta, která přináší spoustu komunikace, lásky, ale někdy i nežádoucí starost dalších lidí o vaše věci. Vy si to ale dokážete správně uhlídat a to, co by vám bylo na obtíž, odstřihnete.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Raky.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Raky.

Lvi

Krásná karta Trojka disků vám na slibuje příznivý vstup do nového roku. Mohly by se vás držet peníze a to, na čem vám záleží, by mohlo mít delší trvání. Nezapomeňte si udělat novoroční rituál, kdy se ráno pije na zdraví, v poledne na sílu a večer na krásu.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Lvy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Lvy.

Tarotový horoskop na rok 2022

Tarotový horoskop na rok 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Panny

Na leden vám z tarotových karet vychází Král mincí. Budete hodně vyřizovat, budete mít hodně zajímavé nápady a vůbec se nebudete bát reagovat na věci, které vám přijdou do cesty. Zkuste si udělat novoroční rituál našich předků, kteří si přitopili v krbu, případně zapálili šalvěj, aby si zajistili přízeň a ochranu duchů.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Panny.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Panny.

Váhy

Pro vás na leden vychází Osmička disků, což je taková prozíravá karta. Radí vám, abyste si hlídali své příjmy a výdaje a velmi rozvážně plánovali, co a jak tento rok uděláte. Co zasejete, to také sklidíte.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Váhy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Váhy.

Štíři

Na leden vám z tarotových karet vychází Dvojka mečů, což je karta představující vymezování teritorií, poměřování sil, tedy toho, co si k vám může někdo dovolit a co si vy můžete dovolit k někomu jinému. Důležité je uvědomit si, že strany spolu nemohou bojovat, ale měly by se vzájemně respektovat.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Štíry.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Štíry.

Láska nebeská

Bleskový horoskop na leden: Tento měsíc bude osudový pro jedno znamení

Střelci

Z tarotových karet pro vás na leden vychází Pětka disků, což je velmi pocitová karta. Může se vám zdát, že je všechno špatně, že trpíte nedostatkem péče a starostí ze strany lidí, na kterých vám záleží. I když to bude jen subjektivní pocit a objektivně by se vám nic strašného nemělo dít, může to ve vás vyvolávat smutek.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Střelce.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Střelce.

Kozorozi

Na leden vám vyšel z tarotových karet Velekněz, což je celkem přísná karta z hlediska disciplíny a morálky. Předpovídá, že v lednu budete pro druhé přirozenou autoritou, která má určité charisma. Velekněz v sobě má ale i určité odříkání, takže si v lednu dokážete některé věci odříct ve jménu všeobecného dobra a blaha lidí kolem vás.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Kozorohy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Kozorohy.

Vodnáři

Na první měsíc letošního roku vám z tarotových karet vychází Desítka holí, která naznačuje, že leden by mohl být pro vás docela divoký z hlediska práce. Budete jí mít opravdu hodně, nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Bude důležité, abyste si každý den rozvrhli, všechno si dobře zorganizovali a dokázali si určit priority, co je opravdu důležité a co ještě počká.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Vodnáře.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Vodnáře.

Ryby

Z tarotových karet vám vychází na leden Král pohárů, což je velmi zajímavá a krásná karta. Představuje muže (milence, přítele, manžela), který má zpracované své ego, bude vás bezpodmínečně milovat a podrží vás ve chvíli, kdy vám bude ouvej. Tato karta vám ale také říká, že si nemáte vzít svůj klid, což může být v případě vás, citlivých Ryb, poměrně těžké.

A co vám slibují mariášové karty? Přečtěte si velkou věštbu na leden pro Ryby.

Přečtěte si i podrobný horoskop na leden pro Ryby.

Horoskop na rok 2022

Horoskop na rok 2022: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu a komu se bude dařit nejvíce?

reklama

Související témata: věštba na měsíc , výklad karet , kartářka Helen Stanku , výklad z run , runy , horoskop leden , věštba leden , předpověď

reklama

Přečtěte si také

reklama