zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Váhy: Kam byste měli vyrazit a jak si letošní léto užijete?

Velký letní horoskop - Váhy
Autor: iStock Velký letní horoskop - Váhy
Věra Várady , Vydáno: 20.06.2021
Hvězdy radí Vahám v létě spíše plánovat a vyčkávat nežli cokoliv konat. Během letního období je pro ně rozumná delší dovolená, kde si utřídí své cíle a záměry pro budoucnost. Co čeká Váhy v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

reklama

Současná kombinace planetárních vlivů pro vaše znamení je v letní době neutrální. V srpnu bude pro vás nejlepší, když odjedete od všech povinností pryč. Koncem srpna se můžete těšit, planeta Merkur vstoupí  31. srpna do vašeho znamení, což vám může přinést nové a velmi zajímavé možnosti v pracovní oblasti. V letním období odpočívejte a sbírejte energii pro podzim, kdy vás čeká mnoho nového…

Váhy a láska

Vaše znamení je pod vládou Venuše (stejně jako znamení Býka), proto jsou láska a partnerství pro vás velmi důležité. Během léta nastává v polovině srpna, konkrétně 17. 8., díky Venuši ve vašem znamení vhodné období na řešení zásadních milostných a partnerských problémů. Raději si vše dobře promyslete, poraďte se a řešení hledejte až na konci léta. Na zásadní změny si musíte počkat až na měsíc září. Je jisté, že tento rok opravdu prověří stálost a vážnost vašich milostných i rodinných vztahů.

Horoskop 2021

Charakteristika znamení – Váhy

Váhy a zdraví

Pokud možno se vyvarujte zbytečných stresů, eliminujte negativní spouštěče a vyhýbejte se věčně nabručeným a stěžujícím si lidem. Důležitá je pro vaše znamení rovnováha tekutin, zvláště během teplých letních dnů dodržujte pečlivě pitný režim a v jídelníčku upřednostňujte dostatek ovoce i zeleniny. Pak se budete cítit skvěle, plní energie…

Vahám prospívají raketové sporty, třeba badminton
Autor: iStock Vahám prospívají raketové sporty, třeba badminton

Jak v létě relaxovat?

Zvláště vhodným typem sportu je pro Váhy cyklistika, jízda na kolečkových bruslích, k uvolnění je skvělé plavání. Vahám prospívá i rychlejší chůze a běh nebo raketové sporty – tenis, ping-pong, badminton.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Váhy: Jako znamení harmonie touží Váhy po krásném prostředí. Budou spokojené všude tam, kde je pěkná krajina a nejen to – i krásné, starobylé památky a kde je čekají umělecké zážitky. Váhy, které často řeší partnerské problémy, jistě zaujme i seznamovací dovolená nebo různé kurzy partnerské komunikace a zdokonalování sebe sama, ať již jde o oblast těla nebo duše. Na našem území se jim určitě bude líbit na jižní Moravě nebo v jižních Čechách, například v Českém Krumlově, Slavonicích a také v Luhačovicích a okolní krajině.

Pro Váhy cestovatele a milovníky cizích zemí je skvělé to Savojsko, Rakousko, Argentina, Egypt, z měst Antverpy, Graz, Vídeň, Lisabon, Kodaň a Johannesburg.

Dovolená v Česku

Kam letos na dovolenou? Objevte úžasná místa v Česku, která se vyrovnají těm zahraničním

 

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená , znamení Váhy

reklama

Přečtěte si také

reklama