Astročlánky

20. června 2021 05:40

Anna Kopečková

Velký letní horoskop – Váhy: Kam byste měli vyrazit a jak si letošní léto užijete?

Hvězdy radí Vahám v létě spíše plánovat a vyčkávat nežli cokoliv konat. Během letního období je pro ně rozumná delší dovolená, kde si utřídí své cíle a záměry pro budoucnost. Co čeká Váhy v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a kde je podle hvězd čeká ideální dovolená?

Současná kombinace planetárních vlivů pro vaše znamení je v letní době neutrální. V srpnu bude pro vás nejlepší, když odjedete od všech povinností pryč. Koncem srpna se můžete těšit, planeta Merkur vstoupí 31. srpna do vašeho znamení, což vám může přinést nové a velmi zajímavé možnosti v pracovní oblasti. V letním období odpočívejte a sbírejte energii pro podzim, kdy vás čeká mnoho nového…

Váhy a láska

Vaše znamení je pod vládou Venuše (stejně jako znamení Býka), proto jsou láska a partnerství pro vás velmi důležité. Během léta nastává v polovině srpna, konkrétně 17. 8., díky Venuši ve vašem znamení vhodné období na řešení zásadních milostných a partnerských problémů. Raději si vše dobře promyslete, poraďte se a řešení hledejte až na konci léta. Na zásadní změny si musíte počkat až na měsíc září. Je jisté, že tento rok opravdu prověří stálost a vážnost vašich milostných i rodinných vztahů.

Váhy a zdraví

Pokud možno se vyvarujte zbytečných stresů, eliminujte negativní spouštěče a vyhýbejte se věčně nabručeným a stěžujícím si lidem. Důležitá je pro vaše znamení rovnováha tekutin, zvláště během teplých letních dnů dodržujte pečlivě pitný režim a v jídelníčku upřednostňujte dostatek ovoce i zeleniny. Pak se budete cítit skvěle, plní energie…

Jak v létě relaxovat?

Zvláště vhodným typem sportu je pro Váhy cyklistika, jízda na kolečkových bruslích, k uvolnění je skvělé plavání. Vahám prospívá i rychlejší chůze a běh nebo raketové sporty – tenis, ping-pong, badminton.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Váhy: Jako znamení harmonie touží Váhy po krásném prostředí. Budou spokojené všude tam, kde je pěkná krajina a nejen to – i krásné, starobylé památky a kde je čekají umělecké zážitky. Váhy, které často řeší partnerské problémy, jistě zaujme i seznamovací dovolená nebo různé kurzy partnerské komunikace a zdokonalování sebe sama, ať již jde o oblast těla nebo duše. Na našem území se jim určitě bude líbit na jižní Moravě nebo v jižních Čechách, například v Českém Krumlově, Slavonicích a také v Luhačovicích a okolní krajině.

Pro Váhy cestovatele a milovníky cizích zemí je skvělé to Savojsko, Rakousko, Argentina, Egypt, z měst Antverpy, Graz, Vídeň, Lisabon, Kodaň a Johannesburg.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.