Celebrity

24. října 2022 17:51

David Laštovka

Bavič Marek Dobrodinský se s kolegou Izerem rozhádal kvůli ženě

Prima Pauza: Skečbar I (2)

Bývaly doby, kdy se bez komediální dvojice Marek Dobrodinský a Zdeněk Izer neobešel snad žádný zábavný televizní pořad. Pak se ovšem za dramatických okolností rozešli a po prvně jmenovaném jako by se slehla zem. Letos slaví životní jubileum a za sebou nemá příliš vydařené roky. Rozpadlo se mu manželství a jeho syn se k němu údajně nehlásí.

Důvod, proč se sehraná dvojka Izer–Dobrodinský rozešla, je prostý. Byla v tom žena. „Když se Marek oženil, Zdeněk začal žárlit na jeho manželku, která byla zpěvačka. Měl pocit, že se věnuje víc skládání písniček pro ni než vymýšlením skečů pro jejich show. Stejně tak jsem to kdysi schytával já od Stanislava Procházky, který žárlil na Lucku Bílou, že prý pro ni píšu větší hity než pro něj,“ prozradil serveru Prima Ženy vyhledávač hudebních talentů, muzikant a producent Petr Hannig.

Právě on Zdeňka Izera pro český showbyznys objevil. „Jednou jsem byl v porotě, kde soutěžil jako bavič. To byl zrovna na vojně. Byl vtipný, tak jsem mu dal lano a řekl, že až bude mít odslouženo, že má u mě místo. Pak jsem si pro něj dojel do Karlína, kde pracoval jako automechanik,“ dodal Hannig.

Ale zpátky k Dobrodinskému. Oženil se se zpěvačkou Gabrielou Goldovou, která je populární především v Polsku. Mají spolu dnes dvacetiletého syna Marka a o šest let mladší dceru Gabrielu. Jejich soužití skončilo bolestným rozvodem a pošramocenými vztahy. „Syna má exmanželka u sebe. Její přítel si nepřál, abych ho vídal. Klukovi jsem nechtěl blbnout hlavu, protože ho naučili, že on je táta a já nejsem táta. Ptal jsem se psycholožky a ta mi říkala, ať mu nemotám hlavu, když je malý, že třeba časem najdeme cestu,“ svěřil se Dobrodinský před několika lety v pořadu Zuzany Bubílkové na Blesk.cz.

Když si to jeho bývalá žena přečetla, okamžitě zkontaktovala redakci a nabídla svůj pohled na věc. „Se synem se vůbec nestýká. Když odešel, chtěl zřejmě zpřetrhat veškeré vazby,“ reagovala Goldová s tím, že dokonce neplatí ani alimenty. „Já po něm vlastně ani nic nechci. Vím, že se mu nedaří dobře, a děti si na to nějak zvykly. Ani jsem nežádala soud, své děti uživím a je nám spolu fajn. Asi chce žít život, ve kterém nechce minulost ani děti,“ dodala zpěvačka, která se poté vdala za o jedenáct let staršího podnikatele Michala Břízu, bratra slavného hokejisty Petra Břízy.

Podle posledních informací Blesku je pár již v pohodě, Dobrodinský začal platit i na děti.

Sdílejte článek
Štítky Polsko Lucie Bílá Petr Hannig Petr Bříza Zuzana Bubílková Zdeněk Izer Stanislav Procházka Marek Dobrodinský Gabriela Goldová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.