Blíží se novoluní ve znamení Býka. Přinese možnost finančně si polepšit

Každý nový Měsíc je ovlivněn i vlastnostmi některého z dvanácti znamení zvěrokruhu. Jaké bude květnové novoluní, které bude tentokrát pod nadvládou klidného, materiálně založeného a požitkářského Býka?

Květnové novoluní nás čeká 8. května v časných hodinách, přesně v 5 hodin a 21 minut. Ovlivňovat ho tentokrát bude stabilní, přátelské a materiálně založené zemské znamení Býka. Toto znamení je (stejně jako znamení Vah) ovládáno planetou Venuší, je pro něj tedy důležitá harmonie, krása, majetek a materiální zabezpečení, je požitkářské, rádo se obklopuje hezkými a luxusními věcmi a užívá si život naplno. Květnové novoluní ovlivní všechny, ale nejsilněji samozřejmě Býky a také ostatní zemská znamení, tedy Kozorohy a Panny, a pro mnohé může přinést příjemné zvraty.

Užívejte si radostí života

Býk je znamení, které si rádo dopřává různá potěšení a novoluní v tomto znamení vyvolává touhu nechat se hýčkat a užívat si života všemi smysly. Popřemýšlejte o tom, co vás dělá šťastnými, díky čemu se cítíte v pohodě. Napište si seznam aktivit, které máte rádi a které byste v následujících dnech nebo týdnech mohli podniknout. Energie Měsíce vás povzbuzuje, abyste hýčkali nejen sebe, ale i partnera nebo své blízké. A nezapomeňte, že když se budete vy cítit skvěle, budete moci tuto energii rozdávat i druhým.

Zkrášlujte svůj domov i sami sebe

Býkům vládne, stejně jako Vahám, planeta lásky a krásy Venuše. Zatímco Váhy se ale zaměřují spíše na krásu duše, pro Býky je důležitá hlavně fyzická a vnější krása. I proto přichází spolu s novoluním ve znamení Býka na řadu otázka, jak byste mohli více zkrášlit třeba místo, kde žijete. Možná by to chtělo nějaké květiny na okna nebo víc květin na zahradu kolem domu. Možná by se vám hodil nový obraz do ložnice nebo nové polštáře na sedačku. Toto novoluní je také ideální doba, kdy můžete zkrášlit sami sebe. Kupte si něco hezkého na sebe, vyzkoušejte nový styl líčení nebo nový účes. Období novoluní v Býku je dobou objevování a zkrášlování.

Popřemýšlejte o tom, jak byste mohli zvýšit svůj příjem

Býci jsou velmi silně materiálně založení, je pro ně důležité zajistit si v životě všechny hmotné záležitosti – domov, dobré zaměstnání i peníze na osobním účtu. A právě novoluní ve znamení Býka by vám mohlo přinést nové nápady, jak se svým majetkem nebo penězi chytře naložit a trochu zbohatnout. A to v současné době vůbec není k zahození. Nenechte se převálcovat negativními myšlenkami, že nezvládnete zaplatit všechno, co musíte. Myšlenky na dluhy a různé komplikace vám štěstí nepřinesou. Myslete pozitivně a na to, co opravdu chcete a co potřebujete. A i když vám to třeba bude připadat zvláštní a nereálné, zkuste požádat vesmír, aby vám poskytl nápady, jak vydělat víc peněz, jak chytře investovat. Možná vám novoluní skutečně přinese inovativní nápady, co se týče peněz a majetku.

Zhodnoťte svůj vztah k penězům

I když s penězi přicházíme do styku denně, neustále řešíme, co koupit, za co je utratit, jak ušetřit, málokdy přemýšlíme nad tím, jaký k nim máme vlastně vztah. Je pravda, že je člověk klidnější, když má pevnou střechu nad hlavou a na účtu dost peněz. A je to také naprosto v pořádku. Vše se ale na peníze přepočítat nedá. V době novoluní ve znamení Býka je dobré uvědomit si, co jsou pravé životní hodnoty. Pro každého to je něco jiného. Pro zamilovaného člověka je to láska, pro nemocného zdraví, pro bezdomovce teplý a suchý domov. Co je pravá hodnota pro vás? A máte ji? Pokud ne, je toto novoluní ideální dobou, kdy můžete začít pracovat na tom, abyste jí dosáhli.

Zaměřte se víc na to, co potřebujete vy sami

Příliš často zanedbáváme své vlastní potřeby, ať už je to kvůli práci, vztahům nebo různým povinnostem. Berte novoluní jako příležitost, kdy můžete přemýšlet o sobě samých. Co vám přináší klid a harmonii? Co opravdu potřebujete a co můžete udělat pro to, abyste toho dosáhli? Zkuste si to stanovit jako záměr, na kterém můžete postupně pracovat až do dalšího úplňku, který nastane 23. května.

Pozor na hlasivky a ztuhlý krk

Znamení Býka ovlivňuje krk, chrup, uši, hrtan, čelisti, šíji, štítnou žlázu. Tyto části těla je dobré v době kolem novoluní šetřit. Cokoli pro ně v tyto dny uděláte prospěšného, projeví se s dvojnásobnou silou. Snažte se vyhýbat místům, kde je průvan nebo chlad, abyste nenastydli. Nekřičte, nenamáhejte zbytečně hlasivky. Uvolněte několikrát denně ztuhlý krk vhodnými cviky, starejte se pečlivě o své zuby. Neposlouchejte to, co nechcete slyšet. Naopak si pusťte nějakou příjemnou hudbu nebo si vyjděte do přírody a poslouchejte ticho uprostřed lesa.

Zdroj: najdise.cz

Týden od 6. května podle karet:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.