Celebrity

7. června 2022 11:00

Josef Šťastna

Bez testosteronu beru ženy jako lidi, tvrdí Klepl. Holubová řekla, jak po ní vyjel

7 pádů Honzy Dědka (21) - Bob Klepl a Eva Holubová

Když se vedle sebe objeví Eva Holubová (63) a Bohumil Klepl (64), někteří diváci začnou vyhledávat, zda spolu dvojice kdysi nežila v manželském svazku, či alespoň neprožila vášnivou romanci. K ničemu však mezi nimi nikdy nedošlo. Klepl chtěl, Holubová mu ale jeho tužby jako dominantní žena rozmluvila s tím, že muchlování by zkazilo jejich hluboké přátelství. Oba nyní o svém vztahu otevřeně promluvili.

Úspěšná letní komedie Účastníci zájezdu z roku 2008 představila Evu Holubovou a Boba Klepla v roli manželů, která jim náramně sedla. Někteří televizní diváci proto začali spekulovat, zda spolu něco nemají (nebo neměli) i v reálném životě. A podobné úvahy nejsou vůbec vzdálené skutečnosti. Klepl totiž po Holubové roky toužil a neúspěšně ji sváděl.

Ruská píseň na Evu Holubovou nezabrala

Bohumil Klepl popsal, že Evu tajně miloval od roku 1984. On byl nadějným loutkářem a ona obdivovala jeho umění. „Viděla jsem ho na DAMU, tam si mě ani nevšiml. Pak jsme byli na divadelní pouti, on tam hrál loutkové divadlo a pokoušel se o mě. Předtím zahrál na kytaru písničku,“ popsala se smíchem Holubová v talk show 7 pádů Honzy Dědka s tím, že šlo o píseň ruského protirežimního písničkáře Vysockého.

„On pak odhodil kytaru a vrhl se na přítomné ženy se slovy: Davaj, davaj, davaj! A tam jsem se rozhodla, že budeme jenom platoničtí milenci,“ doplnila vynikající herečka v talk show Honzy Dědka, která bude mít na Primě premiéru v úterý večer.

Pudové záležitosti u Boba Klepla nakonec ustoupily do pozadí a z jemného jiskření se stal intenzivní kamarádský vztah. Ačkoliv dnes oba mají partnery, na divadelních zájezdech dokonce spí v jednom hotelovém pokoji. Herečka k tomu již dříve poznamenala, že je dobré mít Klepla po nocích na očích.

Bob Klepl v ženách zase vidí lidi

Dnes už vzájemné návštěvy probíhají i na rodinné úrovni a manžel Evy Holubové přijal fakt, že se v jejím okolí pohybuje tvor zvaný Bob. Herečka nezastírá, že si její životní partner na Klepla zvykl i díky tomu, že u rozverného herce začala klesat hladina testosteronu. „Říkal mi, že od té doby, co mu chybí testosteron, ve mně začal vidět člověka,“ poznamenala na Bobovu adresu dobře naladěná Holubová.

Bohumil Klepl ale rychle poznamenal, že změna vnímání v souvislosti se stářím se nedotkla pouze toho, jak nahlíží na Holubovou. „Týká se to všech žen. Vždycky jsem s nimi mluvil jinotajem, sledoval jsem ještě něco jiného. Teď s vámi, holky, mluvím normálně jako s lidmi. Uvědomil jsem si, že testosteron šel pryč, začal jsem uvažovat rozumově. Teď koukám na holky jako na lidi,“ dodal herec před pobaveným moderátorem.

Kromě erotického jiskření, klesající hladiny hormonů a svádění dívek za zvuků kytary se u Honzy Dědka probíral také nástup stáří. Oba sympatičtí herci berou šediny s pokorou i úsměvem. Klepl naznačil, že dokud mu paměť slouží, chce životem bavit sebe i publikum. Mimoto popsal, zda žije sám a co dělá po večerech.

„Přijdu domů, vyperu si, vyluxuju. Připravím si snídani. Dřív jsem se díval na něco erotického, ale už ani to nemám. Jdu si normálně lehnout a přemýšlím o divadle,“ dodal otevřeně skvěle naladěný herec, který u Honzy Dědka bude po boku Holubové házet jednu vtipnou hlášku za druhou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.