Celebrity

7. března 2022 06:10

David Laštovka

Eva Holubová odhalila pikantnosti z manželství: Rodinnou pohodu chtěl narušit zajíček

7 pádů Honzy Dědka - Silvestr II (22): Eva Holubová o "prcání" v Pelíškách

O manželovi herečky Evy Holubové, která slaví 63. narozeniny, se toho příliš neví. Jak se s ním dala dohromady, na co ji sbalil, proč se vzali až po dvaceti letech vztahu a jak mají v domácnosti rozdělené úlohy?

S manželem, výtvarníkem Miroslavem Zdeňkem, se Eva Holubová poznala krátce po revoluci. „Můj muž říká, že jsme si zbyli. Potkali jsme se na dně, unavení ze sebedestrukce, která se navíc pořád nedostavovala. Ve stavu, kdy jsme ani jeden už neměli důvod před sebou samými nebo před sebou navzájem něco předstírat,“ svěřila se herečka. Miroslav jí od prvního momentu imponoval. „Krásně zpíval, hrál na kytaru, byl výtvarně zdatný, znal všechny brouky, ptáky, motýly. S ním byla procházka lesní zážitek! Byl vtipný a stejně bláznivý jako já,“ prozradila Eva.

I když založili rodinu a narodila se jim dvojčata Adam a Karolína, svatbu měli až po dvaceti letech. Uskutečnila se v roce 2009 v americkém New Yorku během jejich návštěvy oscarového režiséra Miloše Formana a jeho ženy Martiny. „Asi jsem uvěřila po těch letech v hodnotu našeho vztahu. A do té doby nějak nebyl čas. Také rozhodla možnost vzít se v prostředí, které mě, coby známý obličej, nijak nepronásleduje... A manžel si mě zřejmě chtěl pojistit navždy,“ vysvětlila, proč s vdavky tak dlouho otálela.

Zájem mladšího muže herečce nebyl příjemný

Bylo to šťastné rozhodnutí. Na svého muže dodnes pěje samé ódy. „Je to skvělý parťák a úžasný táta. Naše rodinná pohoda vypadá různě. Procházka se psem po lese, chození na houby, plácání se u rybníka nebo u moře, společný oběd s dětmi a třeba přáteli, společné kulturní akce, lenošení, kecání v kuchyni až do noci,“ přiblížila herečka. Manžela charakterizuje jako romantika, který zastane i řadu domácích prací. „Mám snídani do postele, pere, už se naučil i věšet prádlo. Dřív to měl jako mrtvé kočky, ale už ne. On je hrozně manuálně šikovný, protože je výtvarník a řezbář. Málokterá hospodyně umí tak jemně nakrájet cibuli jako on,“ vyzdvihla jeho kvality.

Spokojené manželské soužití se v minulosti pokoušel narušit o mnoho let mladší muž, který se slavnou herečku snažil sbalit. „Z mé osobní zkušenosti mi to nebylo příjemné, protože mi toho dotyčného bylo líto. Já zkrátka nejsem na mladé ani na staré. Já jsem na svého Mirka,“ uvedla s úsměvem Eva Holubová.

Zdroj: IDNES.cz, Blesk.cz, archiv autora

Sdílejte článek
Štítky výročí rodina manželství narozeniny herečka Eva Holubová Miroslav Zdeněk

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.