Celebrity

14. září 2022 06:00

redakce Prima Ženy

Britney Spears popsala, jak trpí kvůli odcizeným synům: Velký kus mě zemřel

Pro zpěvačku Britney Spears (40) bylo velkou ránou, když se prostřednictvím televizního rozhovoru dozvěděla, že ji synové nechtějí vidět, dokud se dle jejich slov nedá po mentální stránce dohromady. Na Instagramu promluvila o svých pocitech a řekla, že má pocit, jako kdyby jí velký kus zemřel. Oba chlapce má v péči její bývalý manžel Kevin Federline (44).

Britney Spears byla v loňském roce zbavena opatrovnictví svého otce, které trvalo 13 let. Od té doby je znovu svobodným člověkem a využívá toho hlavně na Instagramu, kam dává obnažené, občas i zcela nahé fotografie. To se nelíbí jejím synům, s nimiž se už dlouho neviděla a kteří o tom promluvili v televizním rozhovoru.

„Pokud to chce dělat, ať to dělá, nebudu ji za to nenávidět. Ale skoro mi to připadá, jako by musela něco dávat na Instagram, aby jí někdo věnoval pozornost. Trvá to už dlouho a není pravděpodobné, že někdy přestane. Pro sebe si ale přeju, aby přestala,“ řekl šestnáctiletý syn Jayden Federline pro ITV.

Dřívější popovou princeznu slova jejích synů zranila a reagovala na ně už několikrát. Naposledy na Instagram nahrála sérii nyní již smazaných zvukových záznamů, které přinesl deník The Sun. Vyjadřovala se v nich hlavně k bolesti, kterou cítí proto, že ji synové odstřihli, a vzpomněla také na své pocity v době, kdy jí byli odebráni.

Britney Spears: Nemám smysl, synové mi byli vším

„Bývaly doby, kdy jsem byla s dětmi mnohem víc než Kevin, ale to si lidé nepamatují, protože se chtějí soustředit na to negativní. Když jim bylo kolem šesti a devíti let, měla jsem je 70 procent jejich času,“ řekla nešťastná zpěvačka, která se dočkala vytoužené svobody, ale vztah s dětmi jí ke spokojenosti chybí.

Letos se Britney Spears provdala a prošla potratem. Zřejmě o to víc by jí prospělo se syny znovu navázat tam, kde skončila. „Co jsou pryč, mám pocit, že velký kus mě zemřel. Doslova už nemám žádný smysl. Byli má radost, mé všechno, pro ně jsem žila. Pak odešli a mé srdce jako by přestalo bít. Nerozumím tomu, že je pro ně tak snadné mě odstřihnout.“

Vyjádření lásky od syna

V rozhovoru, v němž se vyjadřoval Jayden (16), protože jeho starší bratr se před kamerou necítil příjemně, zazněla slova, která zpěvačce ublížila. Synové vyžadují, aby se po mentální stránce dala dohromady, než se s ní znovu uvidí. Vyslán jí byl ale také vzkaz lásky.

„Mám tě moc rád a přeji ti jen to nejlepší. Možná si jednoho dne společně sedneme a o všem si popovídáme,“ vzkázal Jayden své matce, která ani po zveřejnění rozhovoru nepřestala na Instagram přidávat fotografie, na kterých je oděna jen spoře nebo vůbec. Nevypadá to tak, že by usmíření šly obě strany jakkoliv naproti.

Sdílejte článek
Štítky Instagram rozhovor Britney Spearsová Kevin Federline

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.