Za mámu se stydí, ale také ji milují. Synové Britney Spears poprvé promluvili

Zpěvačka Britney Spears (40) v životech svých synů hraje velkou roli, přestože u výchovy není tak přítomná, jak by se od matky asi očekávalo. Od roku 2008 jsou v péči otce a nyní se rozhodli poprvé veřejně promluvit o svém vztahu k ženě, která je přivedla na svět.

Britney Spears, která se v minulosti honosila titulem popové princezny, soud v listopadu loňského roku ukončil třináctileté opatrovnictví, během něhož byla pod dohledem svého otce Jamieho Spearse (70). Od té doby pravidelně přidává příspěvky na sociální sítě a jsou to často odhalené snímky nebo dlouhé texty, v nichž hovoří o své rodině a o tom, jak ji jednotliví členové zradili.

Nyní se poprvé za celý svůj život rozhodli k veřejnosti promluvit synové zpěvačky. Šestnáctiletý Sean Preston a patnáctiletý Jayden, kteří žijí se svým otcem Kevinem Federlinem (44), se dosud ke své matce nikdy veřejně nevyjádřili. Potřebu pocítili až poté, co je ona sama za podpory fanoušků obvinila z toho, že se na ni zcela vykašlali.

Instagram plný nahoty

Zpěvaččin bývalý manžel Kevin Federline v rozhovoru pro ITV řekl, že jeho synové se stydí za nahé fotky, které Britney Spears pravidelně přidává na Instagram. Nejintimnější partie většinou zakrývá pouze rukou nebo pomocí emoji. Mladší Jayden jeho slova pro týž televizní kanál potvrdil.

„Pokud to chce dělat, ať to dělá, nebudu ji za to nenávidět. Ale skoro mi to připadá, jako by musela něco dávat na Instagram, aby jí někdo věnoval pozornost. Trvá to už dlouho a není pravděpodobné, že někdy přestane. Pro sebe si ale přeju, aby přestala,“ řekl Jayden Federline. Ten mluvil i za svého plachého bratra, který na kameru mluvit odmítl, přál si ale, aby i jeho myšlenky byly zveřejněny.

Snaha o nápravu

V tuto chvíli je to už několik dlouhých měsíců, co Britney Spears své syny viděla naposledy. V červnu se provdala za fitness trenéra Sama Asghariho (28), a ačkoliv šlo o jednu z nejdůležitějších životních událostí, její synové, k překvapení širší veřejnosti, na obřadu ani následné oslavě nebyli. Vztah s matkou dnes označují za narušený.

„Žádnou nenávist k ní necítíme, ale náprava vztahů mezi námi bude vyžadovat hodně času a snahy. Jen chceme, aby se zlepšilo její mentální zdraví. Až jí bude lépe, budeme ji chtít znovu vidět,“ prohlásil Jayden předtím, než svá slova začal směřovat přímo na matku, která se jim odcizila. „Mám tě moc rád a přeji ti jen to nejlepší. Možná si jednoho dne společně sedneme a o všem si popovídáme,“ vzkázal.

Nulový respekt k přání dětí

Oba dospívající chlapci žijí se svým otcem, jeho manželkou a čtyřmi nevlastními sourozenci. Tento domov je pro ně bezpečným prostorem, kde mohou vše, co je trápí, sdělit komukoliv. Dostane se jim rady, podpory i pomoci. Z rozhovoru pro ITV ale vyplývá, že u matky nenašli porozumění, ani co se týká jejich skromných výslovných přání.

Instagram Britney Spears není pro její syny problémem jen kvůli nahým fotografiím. „Preston se nerad fotí. Několikrát jí říkal, aby jeho fotky nedávala na internet, ale ona to stejně udělala. Takže to nedopadlo dobře,“ popsal Jayden, co jeho staršího bratra na matce rozčiluje.

„Myslím, že máma měla problém nám oběma dávat dost lásky a Prestonovi jí dávala málo. Když jsem si na něco stěžoval, šla po něm. Cítím se kvůli tomu provinile, tak tu pro něj jsem. Ke mně se vždy chovala lépe,“ dodal.

Rozzuřená odpověď

V době, kdy ještě nebyl rozhovor s chlapci v plném rozsahu odvysílán, se k Britney Spears dostala ukázka. Na Instagram sepsala odpověď, ve které svým synům vyjadřuje lásku, ale dává najevo také to, jak moc ji slova o její osobě zranila. Bez skrupulí se také pustila do svého bývalého manžela a jejich otce.

„Předpokládám, že je pro vás snadnější být s někým, kdo nekontroluje, jestli vůbec máte domácí úkoly. Životní standardy vašeho otce, který denně kouří marihuanu, určitě prospívají tomu, abyste v 16 a 15 letech zapadli k super generaci,“ napsala naštvaná Britney Spears v rozsáhlejším příspěvku.

Sdílejte článek
Štítky rodina Instagram rozhovor vztah synové Britney Spearsová Kevin Federline Jayden Federline Preston Federline

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.