Celebrity

7. května 2023 18:35

Josef Šťastna

Bude z ní skvělá manželka krále Williama. Princezna z Walesu vynesla náušnice po Dianě

Móda z korunovace

Korunovace Karla III. a jeho manželky Camilly byla slavnostní akcí, kdy se obrovská pozornost upínala také na královu snachu. Princezna z Walesu vypadala úchvatně. Padaly dokonce názory, že už dospěla do fáze, kdy by mohla být sama královnou. Navíc si fanoušci monarchie všimli, že uctila zesnulou Dianu.

Williamova manželka dokázala během korunovace nemožné - působila decentním a zároveň honosným dojmem. Nebyl to den, který by byl jen o ní, přesto dokázala pro sebe urvat obrovský kus pozornosti. Princezně z Walesu tleskali fanoušci i novináři, což je vždy vzácná shoda.

Princezna v sobotu oblékla vyšívané šaty od Alexandra McQueena, tedy od velkého profíka, který stál i za jejími svatebními šaty. Stříbrná výšivka na spodní části šatů pak nesla stejné květinové motivy jako její tiára. Přes ramena pak měla přehozený modrý plášť Královského viktoriánského řádu s šarlatovým lemem. Catherine v roce 2019 byla vyznamenaná od královny Alžběta II., dostala takzvaný velkokříž, může tedy roucho nosit.

Mohlo by vás zajímat: Odbornice na módu zhodnotila také Evu Pavlovou. Jak dopadla?

Emotivní moment, který vyvolal řadu dojemných reakcí, pak přinesly starobylé šperky. Princezna z Walesu vynesla klenoty po dvou velkých ženách - královně Alžbětě II. a princezně Dianě.

Podívejte se na nejemotivnější fotky z korunovace

Catherine královnou zatím není a na velký den, kdy monarchii převezme její manžel, si ještě pár let počká. Britové ji však milují a obdivují a ona jen každý den dokazuje, že už nyní na velkou roli po boku krále připravená.

Sdílejte článek
Štítky Princezna Diana náušnice Alžběta II. korunovace princ z Walesu Karel III. Camilla, královna-manželka William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu korunovace Karla III.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.