Geri je 50. Bývalá členka Spice Girls měla lesbický vztah a teď žije s milionářem

Ve svých dvaceti letech bývala nejdivočejší členkou britské dívčí kapely Spice Girls. Geri Horner (rozená Halliwell), které se v té době přezdívalo Ginger Spice, si od té doby prošla pořádnou proměnou. Jak šel čas s touhle rusovlasou zpěvačkou, která slaví 50. narozeniny?

Geri Horner (50) byla v devadesátých letech nepřehlédnutelná. Divoká zrzka, která se oblékala do krátkých minisukní a velkých výstřihů to uměla pořádně roztočit na pódiu i mimo něj. Podle zdrojů blízkých kapele tehdy měla lesbický vztah s další členkou přezdívanou Mel B. Ta mimo jiné prohlásila, že spolu měli jednodenní úlet, ale podle informací, které přinesl Daily Mail se jednalo o téměř roční románek. Jakmile se informace dostaly ven, Geri byla první, kdo kapelu opustil. Zda v tom hrál roli tento skandál, se můžeme už pouze domnívat.

Když Geri opustila dívčí skupinu, vydala se na sólovou dráhu, obarvila si vlasy na blond a začala se pravidelně hýbat. Vyzývavé oblečení ze svého šatníku vyřadila a prošla kompletní změnou stylu. V roce 2006 se z ní stala poprvé matka, porodila dceru Bluebell, jejímž otcem je filmový režisér Sacha Gervasi.

Zamilovala se do miliardáře

Velká životní změna přišla, když se zamilovala do šéfa Red Bull stáje Formule 1, Christiana Hornera. Vedle něj se začala oblékat jako skutečná dáma s elegancí a vkusem. Horner má z předchozího vztahu také dceru jménem Olivia. Pár se delší dobu pokoušel o dítě a Geri podstoupila umělá oplodnění, která však nevyšla. Nakonec se jim v roce 2017 podařilo přirozenou cestou zplodit dítě a zpěvačka přivedla na svět syna jménem Montague.

Tragická smrt bratra

V jejím životě pak přišla velká rána v podobě smrti jejího milovaného bratra, se kterým měla skvělý a velice blízký vztah. Max Halliwell zemřel minulý rok ve věku čtyřiapadesáti let náhle a nečekaně. Z ničeho nic doma zkolaboval a následně zemřel na jednotce intenzivní péče. Za dobu její kariéry ji velice podporoval. Když se Geri rozhodla skončit se skupinou Spice Girls, vzal ji do Paříže, aby si odpočinula od mediální pozornosti.

„Je to ta nejstrašnější, zničující, srdcervoucí zpráva a Geri je z toho naprosto zlomená. Prožívala strašně traumatizující chvíle už od momentu, kdy se dozvěděla, že byl Max převezen do nemocnice. A teď přišel ten nejhorší konec, o kterém všichni blízcí doufali, že k němu nedojde…“ citoval tehdy deník The Sun zdroj blízký zpěvačce.

Sdílejte článek
Štítky Formule 1 Paříž styl vztah Victoria Beckham Spice Girls hudební skupina celebrity Daily Mail Red Bull Christian Horner Mel B Geri Halliwell lesbický vztah Geri Horner Sacha Gervasi Montague Bikes

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.