Celebrity a jejich novoroční přání: Na život! Milujte se a množte se! A nedělejte průsery

Novoroční přípitek

Rok 2021 se moc nelišil od toho předchozího. My vám proto všem ze srdce přejeme, ať je ten následující rok 2022 lepší než ten předešlý. Mějte se rádi, buďte zdraví a šťastní. A co vám přejí naše celebrity?

Naše hvězdy ke konci roku povznesly číše, aby do nového roku popřály také věrným divákům televize Prima. „Čeká nás rok plný výzev, tak na jejich přijímání, zvládnutí a pochopitelně jako obvykle hodně štěstí a zdraví. A myslím, že to nejpodstatnější pro rok 2022 se dá vměstnat do dvou slov: Na život,“ přeje všem Libor Bouček.

Rok symbolických dvojek

Richard Genzer připojuje přání s humorem sobě vlastním. „Tak hezký nový rok a mám na vás prosbu, neudělejte přes Silvestra nějaký průser,“ vtipkuje. Pro Ondřeje Brzobohatého, Genzerova kolegy panelisty ze show Inkognito, nejspíš bude příští rok velmi symbolický. „Já sám jsem narozen 2. 2., takže jsem přesvědčen o tom, že rok 2022 bude výjimečný, plný dvojek a plný štěstí. Užijte si ho!“ Nedávno ovšem oznámil rozchod se svou manželkou Taťánou Gregor Brzobohatou.

Milujte se a množte se, přeje Jandová

„Milí přátelé, já bych nám všem popřála do nového roku hlavně a především hodně zdraví. Mějte se rádi,“ vzkazuje modelka Kateřina Průšová. „Chtěla bych vám všem divákům televize Prima popřát šťastný nový rok. Ta dvaadvacítka ať je pro nás všechny lepší. Ať jste zdraví, veselý, šťastní a to nejdůležitější, prosím vás, milujte se a množte se, ať nás je hodně. Na zdraví!,“ zakončuje Marta Jandová.

Mnoho úspěchů a vše nejlepší do nového roku vám přeje televize Prima!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.