Definitivní návrat nevěrného Slováčka? Dádě nabídl obnovení manželského slibu

Ještě minulý týden to na žádné velké usmiřování nevypadalo. Ačkoliv Felix a Dáda sdíleli na sociálních sítích novoroční polibek a Slováček se vrátil zpátky do domu k manželce, každý trávil volný čas po svém a o šťastném znovushledání nemohla být řeč. Nyní je ale vše jinak, a dokonce to vypadá, že Dáda s Felixem možná znovu uslyší bít svatební zvony.

Takový ohromný obrat snad nikdo nečekal. Po mnoha peripetiích s bývalou přítelkyní Lucií Gelemovou, vůči níž se slavný saxofonista nevábně vyjádřil v souvislosti s jejím novým vztahem, za což se následně veřejně omlouval, se Felix Slováček vrátil do společného domu ke své manželce Dagmar Patrasové.

I když v tu chvíli leckoho napadlo, že budou opět tvořit spokojený pár a jejich novoroční políbení to jen dokazuje, Dáda takové spekulace rázně odmítala. „Po tom konci se žádný happy end nekoná. Ublížilo mi to. Mávnutím proutku to neodezní, bylo to sedm roků,“ vyjádřila se Dagmar pro Showtime s tím, že Slováčkovi stále neodpustila a přála by si tato léta ze svého života vymazat.

„Už je to narušený. Hlavně mě sedm let ponižoval, to je prostě strašný,“ řekla Dagmar, které manžel dokonce veřejně doporučil, aby se šla kvůli svým problémům s alkoholem léčit. Dáda se netajila tím, že si návrat k Felixovi nedokáže představit. Oba manželé navíc měli svůj vlastní program, který si navzájem nesdělovali. „Že odjel na hory, jsem se dočetla v novinách,“ uvedla Patrasová.

Uvidíme Dádu znovu v bílém?

O to větší šok teď nastal. Nejenže se spolu manželé objevili na veřejnosti u příležitosti výstavy Romana Řeháka v Obecním domě, v ovzduší se navíc vznáší otazník znovuobnovení manželského slibu, o který prý Felix podle deníku Blesk Dádu požádal.

Jak na to známá zpěvačka a herečka zareaguje? Uvidíme ji znovu v bílém? Také by si přála, aby spolu opět žili jako předtím? „Já na to nedokážu odpovědět, nevím. Nejsem ten typ člověka, který si nechá všechno líbit a dokáže to hodit za hlavu,“ není si jistá jejich budoucností Dáda. „Jsou to křehké nášlapy, které se dějí. Má to svůj vývoj, tak uvidíme,“ dodala Patrasová. Až čas tedy ukáže, jak to mezi ní a Felixem nakonec dopadne.

Zdroj: Deník Blesk, Showtime


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.