Dáda po novoročním polibku s Felixem: Sedm let mě ponižoval. Dokáže mu odpustit?

Dáda o návratu k Felixovi

Jeden kotrmelec za druhým. Tak by se dal aktuálně popsat soukromý život Dády Patrasové, Felixe Slováčka a Lucie Gelemové. Známý milostný trojúhelník nás v poslední době neustále překvapuje něčím novým. Od žalob a drsných vzkazů přes média až po novoroční polibek, který Dáda s Felixem zveřejnili na sociálních sítích. Že by se u manželů konal po letech happy end?

Dlouhých sedm let strávil slavný saxofonista a dirigent Felix Slováček po boku o čtyřicet let mladší umělkyně Lucie Gelemové. Nakonec došlo na slova Slováčkovy manželky Dagmar Patrasové a jejich vztah letos v květnu definitivně skončil.

Ač by se mohlo zdát, že Dádě a Felixovi už tak nic nestojí v cestě a blýská se mezi nimi opět na lepší časy, úplně růžové to rozhodně není. „Po tom konci se žádný happy end nekoná. Ublížilo mi to. Mávnutím proutku to neodezní, bylo to sedm roků,“ vyjádřila se Dagmar Patrasová pro Showtime.

Přestože aktuálně znovu bydlí pod jednou střechou, čas spolu netráví a o svých denních plánech se vzájemně neinformují. „On si odjel na hory, jsem se dočetla v novinách,“ sdělila Dáda, a potvrdila tak, že na žádné velké znovu shledání to mezi nimi opravdu nevypadá.

Dáda si návrat k Felixovi zatím představit nedokáže

Známá zpěvačka a herečka, které v minulosti její manžel veřejně doporučil, aby se šla léčit, jinak skončí jako Bartošová, si návrat k Felixovi dokáže představit jen těžko. „Už je to narušený. Hlavně mě sedm let ponižoval, to je prostě strašný,“ řekla Dagmar s tím, že by si přála tyto roky vygumovat a Slováčkovi stále neodpustila.

Velkou oporou a zřejmě i částečným důvodem, proč není obnova jejich partnerství na pořadu dne, je pro Dádu o třináct let mladší Ital Vito, který je dlouholetým rodinným přítelem. Lásku jí ale vyznal až teprve před třemi lety, kdy jí také přiznal, že se do ní zamiloval na první pohled. Od té doby jsou v nepřetržitém kontaktu. „Vito je můj anděl, volá mi každý večer,“ netají se svými city k Italovi Dáda, která zatím nedokáže odpovědět na otázku, zda by byla ochotná dát Felixovi ještě šanci.

Ten před nedávnem rozvířil se svou bývalou přítelkyní vody showbyznysu znovu, když zjistil, že má jeho ex nového partnera. Fotky, na kterých je Gelemová zachycena, jak vstupuje s dotyčným do hotelu, Slováčka pěkně rozzuřily. „Čekal jsem, že Lucie přijde s pěkným člověkem, bude čekat děti, vše budu vědět, fandit jí, pomáhat jí, ale že to bude tímhle způsobem, že to udělá prostě jako – nechci říct to slovo – štětka,“ sdělil rázně pro Showtime Slováček, jemuž vadilo prý především to, že mu Lucie o nové známosti neřekla.

Po sérií eskapád, kdy si přes média posílali různé vzkazy a vyhrožovali jeden druhému, se nakonec Felix začal omlouvat. Během tohoto krušného období se dokonce na čas vrátil zpátky do společného domu ke své manželce Dádě. Dlouho tam ale nesetrval a s tvrzením, že se s ní nedá žít, odešel zase zpět do svého bytu. O to víc všechny šokoval novoroční polibek obou manželů, který sdíleli na sociálních sítích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.