zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová a Přemek Forejt jsou na Instagramu zase spolu. Plánují společný duet?

Plánuje Eva Burešová s Přemkem Forejtem společný duet?
Autor: profimedia Plánuje Eva Burešová s Přemkem Forejtem společný duet?
Lenka Nováková , Vydáno: 22.05.2021
Eva Burešová je už několik měsíců zamilovaná do šéfkuchaře Přemka Forejta. Se společnými fotkami šetří, ale nedávno světu ukázali, že jsou stále zamilovaní. Jelikož Forejt před nějakou dobou vydal hudební single a dokázal, že mu zpívání rozhodně není cizí, nabízí se otázka na jejich společný duet. Plánuje zamilovaný pár něco takového?

reklama

Hvězda seriálu Slunečná je už několik měsíců zamilovaná do talentovaného Přemka Forejta, který se zabývá kulinářským uměním. Pár už spolu dokonce bydlí v novém bytě a čas od času zásobuje fanoušky zamilovanými fotkami.

Ačkoliv jejich vztah v zimě prozradilo několik fotografií v bulváru, Eva Burešová si svoje soukromí chce chránit i s ohledem na svého maličkého syna. Slavný pár tak svou lásku příliš často nedává na odiv na sociálních sítích. Nedávno ale udělal výjimku.

„Člověk bez lásky může být bohatý, zdravý, slavný, ale nemůže mít zdravou duši, protože neví nic o skutečných hodnotách,“ píše Burešová na svém Instagramu, kde ji sleduje skoro 400 000 lidí.

Více sledujících znamená více nenávisti. Eva nedávno zaznamenala na sociální síti útok na svou osobu a tak musela dokonce zasáhnout policie. Herečka a zpěvačka dala jasně najevo, že si kyberšikanu nenechá líbit. „Milé děti. Uvědomujete si, že jsou tyto věci trestné? Na internetu platí stejné zákony jako všude jinde, já bych vás jen chtěla upozornit, že jednou ten pohár trpělivosti přeteče i nám na sociálních sítích,“ poslala veřejný vzkaz na svůj Instagram.

Duet Evy Burešové s Přemkem Forejtem?

Eva Burešová pro Super.cz přiznala, že si doma s partnerem hodně zpívají, ostatně potkali se na pěvecké televizní show. Hlasy jim prý ladí. Můžou se tedy jejich fanoušci těšit na společný duet? „Už jich máme plno nazpívaných doma v kuchyni nebo v obýváku. Jasně, že bych chtěla. Ale zatím nic napsaného nemáme, ale všechny Rihanny a spol. docela válíme," říká zpěvačka a herečka.

 

Eva Burešová nedávno vydala klip s názvem Malý princ, který je dojemným vyznáním mámy svému dítěti. Text ji napsal Václav Noid Bárta s jeho partnerkou. „Když jsem tu písničku od Vaška dostala, tak jsem si ji nedokázala poslechnout celou. Rozbrečela mě a musela jsem si to dávkovat,“ přiznává Eva. Dojemnou baladu si prý první den pustila snad tisíckrát. Zamilovala se okamžitě a během dvoudenního natáčení se svým synem Nathanem se dojala několikrát. Ovšem na zamilovaný duet s Přemkem si asi budeme muset ještě chvilku počkat. 

Eva Burešová

Eva Burešová a Přemek Forejt oficiálně ukázali, že jsou pár! Podívejte se na první fotku

Eva Burešová v nové show

Eva Salvatore Burešová? Hvězda Slunečné prozradila, kde vzala druhé jméno

reklama

Související témata: Eva Burešová , Přemej Forejt , Slunečná , Malý princ , Instagram

reklama

Přečtěte si také

reklama