Celebrity

22. května 2021 06:00

Petra Kloidová

Eva Burešová a Přemek Forejt jsou na Instagramu zase spolu. Plánují společný duet?

Eva Burešová je už několik měsíců zamilovaná do šéfkuchaře Přemka Forejta. Se společnými fotkami šetří, ale nedávno světu ukázali, že jsou stále zamilovaní. Jelikož Forejt před nějakou dobou vydal hudební single a dokázal, že mu zpívání rozhodně není cizí, nabízí se otázka na jejich společný duet. Plánuje zamilovaný pár něco takového?

Hvězda seriálu Slunečná je už několik měsíců zamilovaná do talentovaného Přemka Forejta, který se zabývá kulinářským uměním. Pár už spolu dokonce bydlí v novém bytě a čas od času zásobuje fanoušky zamilovanými fotkami.

Ačkoliv jejich vztah v zimě prozradilo několik fotografií v bulváru, Eva Burešová si svoje soukromí chce chránit i s ohledem na svého maličkého syna. Slavný pár tak svou lásku příliš často nedává na odiv na sociálních sítích. Nedávno ale udělal výjimku.

„Člověk bez lásky může být bohatý, zdravý, slavný, ale nemůže mít zdravou duši, protože neví nic o skutečných hodnotách,“ píše Burešová na svém Instagramu, kde ji sleduje skoro 400 000 lidí.

Více sledujících znamená více nenávisti. Eva nedávno zaznamenala na sociální síti útok na svou osobu a tak musela dokonce zasáhnout policie. Herečka a zpěvačka dala jasně najevo, že si kyberšikanu nenechá líbit. „Milé děti. Uvědomujete si, že jsou tyto věci trestné? Na internetu platí stejné zákony jako všude jinde, já bych vás jen chtěla upozornit, že jednou ten pohár trpělivosti přeteče i nám na sociálních sítích,“ poslala veřejný vzkaz na svůj Instagram.

Duet Evy Burešové s Přemkem Forejtem?

Eva Burešová pro Super.cz přiznala, že si doma s partnerem hodně zpívají, ostatně potkali se na pěvecké televizní show. Hlasy jim prý ladí. Můžou se tedy jejich fanoušci těšit na společný duet? „Už jich máme plno nazpívaných doma v kuchyni nebo v obýváku. Jasně, že bych chtěla. Ale zatím nic napsaného nemáme, ale všechny Rihanny a spol. docela válíme," říká zpěvačka a herečka.

Eva Burešová nedávno vydala klip s názvem Malý princ, který je dojemným vyznáním mámy svému dítěti. Text ji napsal Václav Noid Bárta s jeho partnerkou. „Když jsem tu písničku od Vaška dostala, tak jsem si ji nedokázala poslechnout celou. Rozbrečela mě a musela jsem si to dávkovat,“ přiznává Eva. Dojemnou baladu si prý první den pustila snad tisíckrát. Zamilovala se okamžitě a během dvoudenního natáčení se svým synem Nathanem se dojala několikrát. Ovšem na zamilovaný duet s Přemkem si asi budeme muset ještě chvilku počkat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.