Celebrity

6. září 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Hana Zagorová má místo oslavy oči pro pláč: Štefan je svatý muž, skvěle se o mě stará

Zpěvačka Hana Zagorová má v posledních letech strašnou smůlu. Loňské narozeniny strávila v nemocnici. Letošní půlkulatiny chtěla oslavit koncertem v Lucerně, bohužel ho ale musela kvůli postcovidovému syndromu odsunout až na prosinec. Jak se cítí zpěvačka, která slaví 75. narozeniny?

Hana Zagorová se na narozeninový koncert v Lucerně strašně těšila, a tak není divu, že když jí lékaři doporučili, aby ho kvůli svému zdraví zrušila, neskrývala zklamání, dokonce jí bylo do breku. „Je mi to hrozně líto, ale je to tak a musím se dát do pořádku, abyste mě viděli v takovém stavu, v jakém jsem byla předtím,“ řekla v pořadu Showtime se slzami v očích Zagorová.

Koncert jí lékaři nedoporučili kvůli postcovidovému syndromu, který zpěvačku trápí. „Oni nemůžou říct: ‚My vám to zakazujeme.‘ Oni řekli: ‚My vám to nedoporučejeme.‘ Ale ještě dodali takovou věc: ‚Zkolabujete na jevišti!‘ A to bych opravdu nechtěla,“ vysvětlila zpěvačka.

Hana Zagorová bojuje od mládí s chorobou krve

Takzvaný postcovidový syndrom zpěvačku pěkně potrápil. „Samozřejmě mi rozhodil krvinky, se kterými bojuju celý život. Takže ty dostaly zabrat nejvíc. Ono to jde ruku v ruce,“ vysvětlila Zagorová. A jak se to projevuje konkrétně? „Nemůžu se dodýchnout,“ objasnila.

Zagorová od třiadvaceti let trpí vzácnou chorobou krve, kvůli níž nikdy nemohla být matkou. Po miminku přitom celý život toužila. Dokonce se pokoušela i adopci, která nakonec nevyšla.

„Říká se, že pán Bůh naloží člověku tolik, kolik unese. Tak já nevím, co si myslí, že ještě unesu, protože mi nakládá čím dál víc,“ povzdechla si zpěvačka, která už léta žije s manželem Štefanem Margitou.

První setkání se Štefanem Margitou: Byla to obrovská facka

Příští rok oslaví Hana se Štefanem 30. výročí svatby. Jejich soužití patří k nejstabilnějším a nejharmoničtějším v českém showbyznysu. I po těch letech se milují a hovoří o sobě s neskutečnou láskou a úctou. „Takové manželství, které trvá téměř třicet let jako u nás, tak to je dlouhá cesta. Objevujete každý den nové věci, ale já si myslím, že dlouhotrvající manželství je o souhře a toleranci. Není vždy vše super, co ten druhý udělá, ale jde o to se naučit člověka respektovat, i když má odlišný názor,“ svěřila se Hanka v rozhovoru pro Prima Ženy.

A jak vypadalo první rande se Štefanem? „První setkání ve Státní opeře totiž nebylo moc příjemné. Hanka mě brala jako operního pěvce, který za ní přišel a řekl, že ji má rád a rád ji poslouchá. Její odpověď byla dost striktní, akorát poděkovala. Takže to pro mě tenkrát byla obrovská facka. Ale pak to přišlo, pozvání na její narozeniny, kde už to fungovalo, a pak jsme odjeli do Švýcarska, kde to všechno vzniklo,“ prozradil v rozhovoru Margita.

Ona má pro svou odměřenou reakci vysvětlení. „Já nejsem člověk, který si pustí lidi k sobě. Štefan je otevřená duše a řekl něco hřejivého, ale moje odměřená reakce byla proto, protože jsem nevěděla, kdo to je, neznali jsme se. Já jsem prostě taková, jsem rezervovaná,“ objasnila zpěvačka v rozhovoru.

Hana Zagorová si svého muže nemůže vynachválit. „Štefíček je svatý muž, opravdu, protože se o mě stará senzačně. Sama přiznávám, že já být na jeho místě, tak už několikrát bouchnu dveřma. Má úžasnou trpělivost,“ nešetřila chválou Zagorová. Fanouškům prozradila, že na narozeninový koncert v Lucerně se mohou těšit 16. prosince. Takže to bude nejen narozeninová, ale i vánoční Lucerna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.