Celebrity

24. února 2022 06:00

Petra Kloidová

Jitka Asterová se nebála mluvit o sexu: Mamince jsem tvrdila, že jde o zážitky jiných. Byly moje

Show Jana Krause (33) - Jitka Asterová

Herečka a moderátorka Jitka Asterová je známá tím, že se nezalekne žádného tématu, ani toho sexuálního. Jaké to je veřejně mluvit o sexu bez zábran a zároveň normálně fungovat v roli dcery a matky?

Blondýna Jitka Asterová zavzpomínala na éru vysílání intimního rozhlasového pořadu Sexy život, který dělala devět let a posluchačsky byl velice úspěšný. „Devět let jsem dělala v rádiu Sexy život, zprostředkovala to moje tehdejší kamarádka Irena Pavlásková, hodila laso tehdejší šéfce paní Tachecí. Asi jí řekla, že se nebojím ničeho. Šla jsem na konkurz a za tři dny jsem nastoupila jako moderátorka v hlavním vysílacím čase,“ zavzpomínala herečka.

Pořad o sexu a poslouchající rodiče

Jitka Asterová přiznává, že v televizi by v podobném typu pořadu pracovat nemohla. „V rádiu se méně stydím, protože si myslím, že když nejsem vidět, nejsem ani slyšet. V televizi bych o těchto tématech nedokázala mluvit,“ prozradila v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Úskalím takové práce je hlavně to, že se po natočení vracíte zpět do reality mezi své blízké.

„Nejhorší bylo, že to poslouchali moji rodiče. Pak jsem šla domů a maminka se pohoršovala, co jsem to tam říkala. Říkala jsem jí, že to nejsou jenom moje zážitky. Většinou byly,“ smála se herečka, která skládala zkoušky na DAMU natřikrát. K herectví se dostala díky krasobruslení, kde její trenér odhalil, že má mladá Jitka talent napodobovat jiné lidské charaktery.

Asterovou třetí úspěšný pokus přivedl do slavného ročníku. „Dostala jsem se do ročníku, kde nešlo vyniknout. Představte si: Karel Roden, Vilma Cibulková, Veronika Žilková, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Pavel Vítek. Byla jsem ve fantastickém ročníku,“ vzpomíná Asterová.

Karty Jitce Asterové přivolaly lásku

Jitka Asterová má dceru Annu a o šest let mladšího syna Adama s podnikatelem Tomášem Linhartem. Dcera Anna Kameníková je mladou úspěšnou herečkou, která jde proti proudu. Před dvěma lety se jako velmi mladá vdala. Kromě toho vydala úspěšnou kuchařku. Jitka Asterová vychovávala děti převážně sama a její zábavou je čas od času zajít ke kartářce, která jí kdysi dokonce předpověděla partnera.

„Někdy tam zajdu jen tak, aby mi třeba jen zvedla náladu. Ale pravdou je, že mi častokrát naznačila cestu a směr, kudy se ubrat a většinou se vždycky trefila. Díky ní jsem třeba poznala jednoho muže, se kterým jsem pak prožila krásnej rok. Kdyby mě na něj neupozornila, nikdy by k tomu nedošlo. Osudový partner to ale nebyl,“ vylíčila Jitka. Dagmar Havlové vyvěštila kartářka dokonce roli první dámy.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.