Celebrity

14. července 2021 06:05

Žaneta Dernerová

Krásné dcery českých celebrit dobývají showbyznys. Která má největší šanci uspět?

Být potomkem známých osobností a vydat se v jejich šlépějích vyžaduje obzvláště pro dívky jistý kus odvahy. Pojďme se podívat na ty nejodvážnější z nich, které si šly za svým snem a dnes mají našlápnuto stát se velkými hvězdami.

Charlotte Gottová

Rodiče: Karel Gott, Ivana Gottová

Hudební geny zdědila po svém otci, který ji ve zpěvu i tanci odmalička podporoval. Je spontánní a velmi talentovaná. Přestože v dubnu oslavila teprve patnácté narozeniny, na svůj věk toho dokázala už dost. Působila v několika muzikálech, s tatínkem nazpívala dojemný duet Srdce nehasnou, který se stal velkým hitem, a jako host vystupovala i na jeho posledních koncertech. „Už nyní konkuruje mnohem starším kolegyním. Má našlápnuto dostat se vysoko, ale bude muset na sobě nadále pracovat, mít štěstí na autory, manažera a správné lidi kolem sebe,“ prohlásil o ní například hitmaker Michal David. Že to s dráhou zpěvačky myslí Charlotte vážně, svědčí i to, že si založila soukromý profil na Instagramu, kde se přes noc stala doslova hvězdou. V počtu sledujících dvojnásobně překonala i oficiální profil svého zesnulého tatínka.

Natálie Grossová

Rodiče: Stanislav Gross, Šárka Grossová

Dcera zesnulého politika Stanislava Grosse, která loni oslavila osmnácté narozeniny, je všestranně nadaná. Působí v předních českých muzikálech, zpívá, tančí a věnuje se také herectví. Diváci televize Prima ji například mohou vídat ve Slunečné, kde hraje dceru Terezy Brodské a Davida Prachaře. Po kom zdědila umělecké vlohy, netuší. „Maminka slyší dobře hudbu, ale se zpěvem nikdy nezačala. Její babička hrála v divadle, tak možná po ní, ale fakt nevím. Odmalička jsem věděla, že chci zpívat. Doma jsem pořád hulákala, tak mě naši přihlásili do dětského sboru, pak jsem se dala na sólový zpěv a udělala konkurz na muzikál Bídníci,“ přiblížila Natálka. Právě tam prokázala nesmírný talent a stala se vyhledávanou umělkyní. Další nabídky už přicházely samy. „Jakmile vstoupím na jeviště, všechno ze mě spadne a užívám si to. Publikum mě dobíjí. Když nevystupuju v divadle, mám absťák. Velmi mě to baví i před kamerou. Je mi moc líto, že se toho nedožil můj táta. Ale říkám si, že mě vidí, že se na mě shora dívá a drží mi palce,“ dodala.

Jiřina Anna Jandová

Rodiče: Dalibor Janda, Jiřina Jandová

Dcera zpěváka s chraplavým hlasem původně vystudovala ekonomii a nic nenasvědčovalo tomu, že by pokračovala v jeho šlépějích. V době studií ale tatínka požádala, zda by jí nenapsal nějakou píseň. Souhlasil pod podmínkou, že udělá školu s vyznamenáním. A tak se také stalo. Nazpívali spolu duet a od té doby spolu úzce spolupracují. Jiřina se stala pravidelným hostem tátových koncertů. „Zpíváme spolu, máme tam i nějaké scénky, myslím, že to lidi baví. Já už si ty vystoupení bez ní ani nedokážu představit, protože hlavně to mužské publikum se vždycky rozzáří, když tam přijde hezká ženská,“ nadšeně se rozpovídal Dalibor Janda.

Anna Dvořáková

Rodiče: Jiří Dvořák, Barbora Munzarová

Díky své kráse by mohla být z fleku modelkou, devatenáctiletou dceru dnes už bývalého hereckého páru Jiřího Dvořáka a Báry Munzarové to ovšem táhne k herectví. Několikrát se mihla ve filmu a účinkovala i v jednom videoklipu. „Mezi divadlem a filmem se pohybuju odmalička, vždycky mě to přitahovalo. Hraní mě opravdu baví, tak uvidíme. Co vím ale jistě, tak do modelingu nepůjdu. Dostala jsem už pár nabídek od různých agentur, ale to není pro mě,“ uvedla Anna. „Je pravda, že ji kamera a objektiv mají rády a upřímně se mám čím chlubit. Pokud se rozhodne vydat v našich stopách, nic s tím asi nezmůžeme,“ pokrčil rameny otec Jiří Dvořák.

Slova uznání má pro ni také režisér Filip Renč, který s Annou už spolupracoval. „Znám ji odmala, ona tu práci miluje. Je hrozně šikovná.“

Anička Slováčková

Rodiče: Felix Slováček, Dagmar Patrasová

Prosadila se nejen jako zpěvačka, ale také jako herečka. Oba obory zvládá znamenitě a má před sebou slibnou budoucnost. Cesta k cíli ovšem byla trnitá a jak sama přiznává, všechno si musela tvrdě vydřít. „Mít slavné rodiče je spíše nevýhoda. Dlouho jsem bojovala s tím, že spousta lidí, včetně některých mých spolužáků na konzervatoři, se domnívala, že jsem protekční dítě a role v muzikálech mám jen díky známosti,“ přiblížila Anička.

Svým talentem a pílí ovšem dokázala širokou veřejnost přesvědčit o tom, že na to skutečně má.

Lenny

Rodiče: Lenka Filipová, Boris Drbal

Dcera české šansoniérky a kytaristky asi nikoho nenechala na pochybách, že má skutečný talent. Se svojí hudbou se proslavila nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že má stejné jméno jako matka, vystupuje pod uměleckým pseudonymem Lenny. „Lidé mají tendenci dítě nějaké známé osobnosti předem odsoudit. Jsem ráda, že se mi snad trochu podařilo dokázat, že to tak není,“ prohlásila zpěvačka. „Když se ukázalo, že má opravdu zájem dělat muziku jako hlavní obor, který vystudovala v Londýně, nadšená jsem nebyla. Dobře vím, co tahle branže obnáší. Trochu jsem ji od toho zrazovala, ale jakmile jsem ji viděla na pódiu, jak je tam šťastná a jak specifický, krásný má hlas, nebylo co řešit. Jsem na ni pyšná,“ přiblížila matka Lenka Filipová.

Valentýna Vojtková

Rodiče: Sabina Laurinová, Josef Vojtek

Jablko nepadlo daleko od stromu ani v případě dcery herečky Sabiny Laurinové, představitelky vrchní sestry Mery v seriálu Sestřičky, a zpěváka Josefa Vojtka. Devatenáctiletá Valentýna umělecké ambice nijak neskrývá. Původně studovala klasický balet na konzervatoři a pak se vydala na studium muzikálu na konzervatoři Jaroslava Ježka. „Ona je ve věku, kdy vidím sebe, když jsem začínala já. Víc ji teď baví zpěv než tanec. Vyrůstala v uměleckém prostředí, tak se to tak nějak dalo čekat. Já budu šťastná, když jednou bude dělat to, co ji bude bavit,“ uvedla na její adresu maminka Sabina Laurinová.

Dominika Hašková

Rodiče: Dominik Hašek, Alena Hašková

Bývalý vynikající hokejový brankář Dominik Hašek může být na svou dceru hrdý. V roce 2010 zazářila jako zpěvačka v televizní soutěži Česko Slovensko má talent na TV Prima a svým výkonem ohromila i náročnou porotu. Jan Kraus jí předpověděl velkou budoucnost, Lucie Bílá nešetřila chválou na její hlas. Od té doby na své kariéře tvrdě pracuje. Odjela studovat zpěv a skladbu do Anglie a založila tam kapelu, se kterou zkouší prorazit do světa. „Už asi od svých sedmi let, když jsem začala chodit do pěveckého sboru v Pardubicích, jsem měla sen být jednou zpěvačkou. Jsem šťastná, že se mi přání plní,“ prozradila Dominika.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.