Celebrity

15. února 2022 05:57

Žaneta Dernerová

Lucie Benešová si život s hercem pochvaluje. Kutil ale dobrý není, tvrdí

Lucie Benešová velmi upřímně: Jaká byla svatba s Tomášem Matonohou? A jak ji žádal o ruku?

Oblíbená herečka Lucie Benešová, která září v populárním televizním seriálu, má stále čím překvapovat. Miluje kromě navrhování interiérů i manuální práce. A ačkoliv tvrdí, že Tomáš Matonoha třeba není dobrý kutil, v manželství jim to klape bez problémů.

Herečka Lucie Benešová se s rodinou přestěhovala z dejvického bytu do prostorného domu před pěti lety. Ačkoliv bylo jejich nové sídlo teprve rok po rekonstrukci, rozhodla se téměř celý interiér proměnit. „Já mám hodně inspirace v hlavě, všechno tam vidím,“ říká sympatická herečka s tím, že většinou nepotřebuje čerpat nápady odjinud. A když už, nahlédne buď do časopisu, nebo hledá podněty na internetu.

Možná vás to překvapí, ale Lucie se nebojí přiložit ruku k dílu. Manuální práce jsou pro ni zábavou i rozptýlením. „Je to moje velké hobby a odpočinek, miluju to,“ přiznává představitelka servírky Rózy ze seriálu Slunečná, u něhož se již brzy můžeme těšit na velkolepé finále.

Lucie je rozhodnutá, že si poslední díl určitě nenechá ujít. „Když nebudu doma, pustíme si ho zpětně. Jsem zvědavá,“ usmívá se Benešová, která Slunečnou sleduje především se svou dcerou Larou, jež populární seriál přímo zbožňuje.

Osudoví muži Lucie Benešové jsou herci

S bývalým přítelem, hercem Filipem Blažkem, kterého známe třeba ze seriálu Svatby v Benátkách nebo Přešlapy, má seriálová Róza syna Luciána, s manželem Tomášem Matonohou pak kromě Lary ještě Sáru a Štěpána. Oba životní partnery tedy našla v herecké branži, což má logicky svá pro i proti. „Třeba herec není dobrý kutil,“ směje se Lucie. „Je sice na umění, ale kutilství není to pravé,“ popisuje úskalí života s umělecky založeným mužem.

Je navíc všeobecně známo, že herecké povolání je časově náročné a volna mnohdy nebývá nazbyt. Lucie v tom ale paradoxně vidí i jisté plus. „Víme, co to obnáší, jsme tolerantní vůči svým časům,“ uvádí výhody vztahu s hercem. „Oba oboru rozumíme, máme si o čem popovídat,“ dodává krásná herečka, která se také svěřila s tím, jak ji Tomáš Matonoha žádal o ruku.

S Tomášem Matonohou se texty neučí

O přijetí seriálových či filmových nabídek se ale s manželem moc neradí. „Víceméně si to udělám podle svého času a možností,“ odpovídá upřímně. Tomáš jí nepomáhá ani s učením scénáře, texty jí většinou nahazuje některé z dětí. Žádné z nich ale k herectví ani jinému uměleckému oboru moc neinklinuje.

Lucie, která se již brzy stane babičkou, zavzpomínala také na svoje focení pro legendární pánský časopis Playboy. „V devatenácti mi přišlo, že dělám obrovskou sprosťárnu, i když to byly umělecké herecké akty. Musím ale říct, že když mi přišla nabídka podruhé – v mém věku – byla jsem docela potěšená a nevidím na tom nic špatného,“ míní Lucie, která sice na svůj věk rozhodně nevypadá, přesto už začala plnit předsevzetí nestárnout.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.