Lucie Bílá slaví půlkulatiny koncertem: Zakázala jsem si brečet. Jaký dárek dostala?

Zpěvačce Lucii Bílé se nejvíc stýská po zpívání a fanoušcích. A tak se rozhodla své 55. narozeniny oslavit koncertem. Ten bude on-line a v duchu magických sedmiček. Uskuteční se 7. dubna v sedm hodin večer a Lucka má veliké přání: „Aby se napojilo hodně lidí a bylo se mnou. Emocí mám přichystaných hodně,“ slibuje. Jen brečet si prý zakázala.

Zlatá slavice Lucie Bílá se na narozeninou oslavu chystá už několik dní. A zve na ni i vás. Opravdu. Koncert, který si nadělila k 55. narozeninám, bude totiž vysílat on-line, takže na něm můžeme být opravdu všichni. A navíc je zdarma, což je podle Lucie takový dárek fanouškům. „Chci potěšit i ty, kteří by si třeba nemohli lístek na můj koncert koupit,“ uvedla oblíbená zpěvačka. Koncert můžete sledovat na webu Divadla Lucie Bílé.

V divadle známém dříve pod názvem Ta Fantastika vystoupí za doprovodu skupiny vedené Petrem Maláskem: „Bude to normální koncert, kterých mám tak 180 do roka. Je na mně, abych nekňourala a řekla: Nebojte se, jsem tady pro vás,“ svěřila se oblíbená zpěvačka v pořadu ShowTime.

Lucie by se během koncertu samozřejmě ráda dívala lidem do očí, komunikovala a vtipkovala s fanoušky, jak je jejím zvykem, ale je smířená s tím, že si na to bude muset ještě chvíli počkat.

Jsem šašek, který nemůže ke svým králům

A jak vnímá současnou situaci plnou omezení, která se dotkla hlavně kultury? „Je to zvláštní, člověk dělá třicet pět let něco, co miluje, a najednou to není. Každý král měl svého šaška a já jsem šašek, který nemůže ke svým králům. Tak chválabohu za ten koncert, dala jsem si na čas, ale to byl záměr. Těším se moc,“ dodala Lucie Bílá, která prozradila i své největší přání: „Jestli bych si něco přála, tak aby se na koncert napojilo hodně lidí a bylo se mnou, aby to všecno klaplo,“ říká s pokorou.

I když se v showbyznysu pohybuje dlouhou dobu, tak je prý nervózní. „Emocí mám pro lidi přichystaných hodně. Jediný, co jsem si zakázala, je brečet. Jsem emoční typ a když to přijde, nejde to zastavit. Pokusím se, ale když tam budu stát, nevím,“ přiznává otevřeně.

Jaký dárek dostala od partnera Radka?

Lucii teď nejvíc těší, že už je jaro. Stejně jako ostatní celebrity propadla otužování. A s tím souvisí i dárek, který jí věnoval partner Radek: „Dostala jsem krásnou káď, takový tvořič ledu. Budu dlouho zdravá a čilá,“ prozradila v pořadu ShowTime. A jak se cítí, když do mrazivé vody leze? „Ten pocit není nejdřív zajímavý, ale ta euforie přichází,“ dodala s úsměvem zpěvačka, která dobu, kdy nemohla koncertovat využila k rekonstrukci svého divadla, kulturního centra v rodné obci Otvovice i tamní restaurace.

Lucie Bílá je jednou z nejúspěšnějších českých zpěvaček. Na svém kontě má více než dva miliony prodaných nosičů. Již dvanáct let hraje Carmen a třetím rokem muzikál Sestra v akci v Hudebním divadle Karlín. Chystá obnovenou premiéru muzikálu Láska je láska ve svém divadle.

Je držitelkou čtrnácti televizních cen Tý Tý, dvacetkrát zvítězila v anketě Český slavík a dvanáctkrát získala cenu České hudební akademie Anděl. Za titulní roli v muzikálu Johanka z Arku zístkala Cenu Thálie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.