Nezahrávejte si s babičkou Pavly Tomicové! Herečka se za její slova pere jako lev

Máme rádi Česko VI (4) – Téma babička

Sympatická herečka Pavla Tomicová hýří vždy dobrou náladou a její nezaměnitelný smích vás nutí usmívat se taky. Běda ale, jak byste začali zpochybňovat slova její babičky! To si hvězda oblíbených seriálů líbit nenechá! Podívejte se v exkluzivní ukázce, kdy k takové situace došlo.

Babičky jsou posvátné. A jakmile se začne vytahovat toto téma, poznáte prý, že se jedná o krizovou situaci. Tak hodnotil slovní souboj moderátor zábavné show Máme rádi Česko Libor Bouček, když došlo na lámání chleba u známých českých přísloví a Pavla Tomicová své tvrzení zakládala právě na své babičce.

Bitva se strhla mezi dvěma týmy složenými ze známých osobností. Na straně jedné to byla herečka Veronika Arichteva a zpěváci Martina Pártlová a Daniel Hůlka vedení hercem Janem Dolanským, kterého nyní vídáme jako nekompromisního plukovníka Dana Hofmana ve vojenském seriálu 1. MISE. Proti nim se s kapitánem Jakubem Prachařem postavil rychlostní kanoista Josef Dostál a herci Tomáš Měcháček a Pavla Tomicová.

Právě ti se za svou pravdu prali jako lvi. Při rozvířila debata ohledně toho, zda je správně přísloví „strach má velké oči“ nebo „hlad má velké oči“. Měcháček s Tomicovou sice uznávali, že strach mívá velké oči, ale zároveň to může být i hlad. „Ale hlad má velké oči taky. Když jdeš sámoškou a máš hlad, tak koupíš mnohem víc, než potřebuješ, protože máš velké oči,“ uvádí typický příklad Měcháček, jehož známe třeba jako bratra hlavní hrdinky ze seriálu V.I.P. vraždy.

Nedovolujte si na babičku Pavly Tomicové

Ovšem Daniel Hůlka jim jejich teorii vyvrací jiným pořekadlem. To sice Měcháček i Tomicová uznávají, ale ve svém boji neustávají. „Taky se to říká. Ale moje babička říkala ‚hlad má velký oči‘!“ vytáhne babičku jako nejsilnější páku Tomicová se svým nezaměnitelným smíchem, kterou jsme doteď vídali hlavně jako Álu v seriálu Slunečná, nyní ji ale budeme pravidelně potkávat i coby Anežku Krásnou ve zbrusu novém seriálu ZOO, kde ztvární jedinou veterinářku na světě, která rozumí řeči zvířat. Díky tomuto nevšednímu umění najde lék na nebezpečnou bakterii a stane se světově uznávanou odbornicí.

Nesouhlas druhých s tím, co tvrdila její babička, komentuje Tomicová sice s úsměvem, ale rázně: „To už si teda ale dovolujete hodně!“ Moderátor Libor Bouček tak tuto situaci označí jako krizovou, protože téma babiček a jejich slov je toho jasným důkazem. Zda nakonec Tomicová a Měcháček svůj boj o body vyhrají a pomůže jim to k celkovému vítězství, se dozvíte v pátek ve 20:15 na Primě v pořadu Máme rádi Česko.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.