zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pazderková o dvou nevydařených manželstvích: Bylo to odsouzené k zániku

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Anna Lacinniková , Vydáno: 21.11.2021
Jak o sobě Iva Pazderková ráda říká, je dvakrát šťastně vdaná a velmi šťastně rozvedená. Nyní žije už téměř šest let se svým partnerem Hynkem. Třetímu manželství se proto vůbec nebrání. Žádost o ruku ale zatím nedostala. Hynkovi proto přes kameru poslala vzkaz. Uvedla to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

reklama

S Hynkem se Iva Pazderková seznámila během natáčení hudební show. „Je to můj nejdelší vztah. Na svatbu to ale zatím nevypadá,“ přiznala herečka. Nemyslím si, že je třeba trvat na nějakých rádoby tradicích, naopak některé považuji za nesmyslné. Ale tady bych chtěla být požádána. Nebráním se tomu,“ uvedla Pazderková a svému příteli přes kameru poslala jasný vzkaz. „Ale zatím nikdo nic. Zdravím domů,“ řekla důrazně komička, která se proslavila v pořadu Na stojáka coby Blbá blondýna.

A přestože to zatím na svatbu nevypadá, Pazderková je ve vztahu velmi šťastná. V pořadu Povídej totiž přiznala, že se dlouhodobě potýká s depresivními stavy a panickou atakou a právě Hynek je jí velkou oporou. „Chápe a respektuje. Chápe, že je to nemoc a podporuje mě v tom, abych byla zdravá,“ uvedla.

Povídej - Iva Pazderková
Autor: CNN Prima News Povídej - Iva Pazderková

Dvě manželství odsouzená k zániku

Pazderková má za sebou dva rozvody. Jejím první manželem byl Luboš Veselý. Poznali se během divadelního představení, chvíli spolu randili a v roce 2003 se vzali. „Bylo to nefunkční hned od začátku. Byla to veliká láska, ale také dost toxická. Hrozně ráda na náš vztah vzpomínám, ale myslím si, že jsme oba dva věděli, že je odsouzený k zániku,“ přiznala stand-up komička.

Přestože byl Veselý o 19 let starší než ona, velký věkový rozdíl prý neměl na jejich vztah žádný vliv. „Bylo to úplně jedno. Lubošek je stejně starý jako moje máma. Prostě to nešlo. Byli jsme dva psychouši vedle sebe,“ vysvětlila herečka. Rozvod přišel za dva roky.

Iva Pazderková
Autor: profimedia Iva Pazderková

Vztah s Lukášem Pavláskem a manželství jako z Las Vegas

Stejně nerozvážné bylo i její druhé manželství s komikem Lukášem Pavláskem. V manželském vztahu pobyli asi tři měsíce. „Byla to hodně krátká záležitost. Přirovnáváme to k svatbě v Las Vegas,“ řekla Pazderková. I když jim to nevyšlo, s Pavláskem jsou dobří přátelé dodnes. „Jsme jako sourozenci. On je jeden z nejdražších lidí v mém životě. Je neskutečně chytrý a hodný,“ přiznala.

Proč se vůbec rozhodli vzít, prý dodnes oba netuší. „Asi jsme cítili, že k sobě patříme, chceme se mít v životě a navíc jsme si oba procházeli zoufalou situací. Já měla půl roku po rozvodu a byla jsem v úplné panice. Teď už si z toho děláme legraci,“ uzavřela.

Iva Pazderková se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídala také o divokých devadesátkách, depresích a lásce k fitnessu. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.

Další otevřené zpovědi z cyklu Povídej:

Rozhovor s Míškou Kuklovou o manželství a boji s rakovinou

Míša Kuklová promluvila o manželství s Jiřím Pomejem

Míša Kuklová o manželství s Pomejem: Jednoho dne jsem si uvědomila, že umřu

Ota Balage prozradil podrobnosti ze svého intimního života

Hudebník Ota Balage v pořadu Povídej.

Ota Balage o rozvodu: Nechtěl jsem ho. Vyhovoval mi život v trojúhelníku

 Nela Boudová o své nové lásce a dvou manželstvích

Herečka Nela Boudová byla hostem pořadu Povídej CNN Prima NEWS.

Nela Boudová o příteli Janu Tunovi: V jádru jsme oba divocí koně. Překvapuje mě, že jsme spolu

reklama

Související témata: Iva Pazderková , Povídej , deprese , panická ataka , manželství , rozvod , Lukáš Pavlásek , přítel

reklama

Přečtěte si také

reklama