Celebrity

21. listopadu 2021 05:53

redakce Prima Ženy

Pazderková o dvou nevydařených manželstvích: Bylo to odsouzené k zániku

POVÍDEJ (10)

Jak o sobě Iva Pazderková ráda říká, je dvakrát šťastně vdaná a velmi šťastně rozvedená. Nyní žije už téměř šest let se svým partnerem Hynkem. Třetímu manželství se proto vůbec nebrání. Žádost o ruku ale zatím nedostala. Hynkovi proto přes kameru poslala vzkaz. Uvedla to v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

S Hynkem se Iva Pazderková seznámila během natáčení hudební show. „Je to můj nejdelší vztah. Na svatbu to ale zatím nevypadá,“ přiznala herečka. Nemyslím si, že je třeba trvat na nějakých rádoby tradicích, naopak některé považuji za nesmyslné. Ale tady bych chtěla být požádána. Nebráním se tomu,“ uvedla Pazderková a svému příteli přes kameru poslala jasný vzkaz. „Ale zatím nikdo nic. Zdravím domů,“ řekla důrazně komička, která se proslavila v pořadu Na stojáka coby Blbá blondýna.

A přestože to zatím na svatbu nevypadá, Pazderková je ve vztahu velmi šťastná. V pořadu Povídej totiž přiznala, že se dlouhodobě potýká s depresivními stavy a panickou atakou a právě Hynek je jí velkou oporou. „Chápe a respektuje. Chápe, že je to nemoc a podporuje mě v tom, abych byla zdravá,“ uvedla.

Dvě manželství odsouzená k zániku

Pazderková má za sebou dva rozvody. Jejím první manželem byl Luboš Veselý. Poznali se během divadelního představení, chvíli spolu randili a v roce 2003 se vzali. „Bylo to nefunkční hned od začátku. Byla to veliká láska, ale také dost toxická. Hrozně ráda na náš vztah vzpomínám, ale myslím si, že jsme oba dva věděli, že je odsouzený k zániku,“ přiznala stand-up komička.

Přestože byl Veselý o 19 let starší než ona, velký věkový rozdíl prý neměl na jejich vztah žádný vliv. „Bylo to úplně jedno. Lubošek je stejně starý jako moje máma. Prostě to nešlo. Byli jsme dva psychouši vedle sebe,“ vysvětlila herečka. Rozvod přišel za dva roky.

Vztah s Lukášem Pavláskem a manželství jako z Las Vegas

Stejně nerozvážné bylo i její druhé manželství s komikem Lukášem Pavláskem. V manželském vztahu pobyli asi tři měsíce. „Byla to hodně krátká záležitost. Přirovnáváme to k svatbě v Las Vegas,“ řekla Pazderková. I když jim to nevyšlo, s Pavláskem jsou dobří přátelé dodnes. „Jsme jako sourozenci. On je jeden z nejdražších lidí v mém životě. Je neskutečně chytrý a hodný,“ přiznala.

Proč se vůbec rozhodli vzít, prý dodnes oba netuší. „Asi jsme cítili, že k sobě patříme, chceme se mít v životě a navíc jsme si oba procházeli zoufalou situací. Já měla půl roku po rozvodu a byla jsem v úplné panice. Teď už si z toho děláme legraci,“ uzavřela.

Iva Pazderková se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídala také o divokých devadesátkách, depresích a lásce k fitnessu. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.

Další otevřené zpovědi z cyklu Povídej:

Rozhovor s Míškou Kuklovou o manželství a boji s rakovinou

Ota Balage prozradil podrobnosti ze svého intimního života

Nela Boudová o své nové lásce a dvou manželstvích


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.