Smrt v pořadu o bydlení: Architektka Kamila Douděrová odhalila bolestnou vzpomínku

Architektka Kamila Douděrová odhalila bolestnou vzpomínku: Smrt v pořadu Jak se staví sen

Architektka Kamila Douděrová se podělila o smutnou vzpomínku, kterou v ní zanechal jeden konkrétní příběh ze známého pořadu o bydlení. Dotyčné tenkrát společně s celým týmem předělali kuchyň, kterou si ale bohužel nestihla dlouho užít – zasáhla totiž zákeřná choroba. V čem dalším natáčení Kamilu ovlivnilo?

Milá tvář architektky Kamily Douděrové je televizním divákům velmi dobře známa. Viděli ji v historicky prvním dílu pořadu Jak se staví sen a zůstává jedinou designérkou, která se v jeho vysílání objevuje nepřetržitě až do současnosti.

Dnes již kultovní pořad byl tehdy ještě v plenkách a Kamila nyní přiznala, že tenkrát si myslela, že to bude první a zároveň poslední díl. „Navrhovala jsem tam nějakou pergolu, která nevyšla. Jenže ten, kdo za tím průšvihem stál, byl za kamerou, zatímco já jsem byla před kamerou a musela jsem na sebe vztáhnout veškeré problémy,“ vzpomíná Kamila na své krušné televizní začátky.

Sympatická architektka tehdy poznala odvrácenou tvář natáčení. „Těžce jsem nesla tu křivdu, že nemůžu před národem říct, jak to doopravdy bylo,“ vypráví nastávající maminka, která se ale netají tím, že práce na tomto pořadu velmi ovlivnila její život. „Studovala jsem sociální stavby, bezbariérovost. A do interiéru bych se dost možná ani nikdy nedostala nebýt příležitosti před kamerou v Jak se staví sen,“ myslí si Kamila.

Kamilu Douděrovou zasáhla smrt jedné z účastnic pořadu

Jedním z důvodů, proč je tento pořad, na nějž se můžete dívat každé pondělí na Primě, tak oblíbený, je fakt, že proměnou bydlení často změní přihlášeným lidem život. Existuje tedy nějaký silný příběh, který si Kamila ihned vybaví? „Vybavím. Vzpomínám na Lucku Kraifovou, které jsme udělali krásnou kuchyň. Bylo to v mé oblíbené tyrkysové. Ale bohužel si jí užívala jenom rok, protože podlehla zákeřné nemoci. To ve mně zanechalo hlubokou vzpomínku,“ přiznává smutně designérka. Premiérové díly pořadu Jak se staví sen můžete nyní sledovat v pondělí ve 21:35 na Primě.

Na televizi se dívá zejména kvůli dětem

Stejně jako to mívá mnoho lidí, také Kamila se na sebe v televizi kouká jen velmi nerada. „Děti to ale mají hrozně rády, takže se dívám s nimi. Mám to jako takové povinné koukání na televizi,“ říká Douděrová, která kvůli své zaneprázdněnosti jinak moc času na sledování televizního vysílání nemá.

Pokud se přece jen nějaká ta chvilka najde, upřednostňuje Kamila ty pořady, u nichž se nemusí soustředit každou minutu, aby jí z děje nic neuniklo. Ráda si tak pustila například fenomenální show Česko Slovensko má talent, jejímž vítězem se nedávno teprve podruhé v historii stali Češi.

Přesto se seriálům úplně nevyhne. Ratolesti usměvavé architektky, která se nyní na obrazovkách nově objevuje v roli porotkyně, totiž milují populární seriál Slunečná. Ten je další položkou v rámci „povinného koukání s dětmi“. Snad se nejen jim bude líbit jeho závěr, který se už nezadržitelně blíží.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.